На 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено мешканку Дніпра за державну зраду. За обвинуваченням прокурорів Офісу Генерального прокурора суд визнав її винною у передачі даних російському агресору.
Підозрювана визнала свою вину, а під час судового процесу вона зізналася, що свідомо співпрацювала з представником рф. Жінка передавала інформацію про розташування військової частини та наявність озброєння.
Слідство встановило, що зібрані дані могли бути використані для ракетних ударів та артобстрілів. Засуджена також консультувала представника рф і допомагала своєму чоловікові в інтересах агресора.
Засудженій було присуджено конфіскацію всього майна, зокрема автомобіль Mercedes-Benz ML та квартира в Дніпрі площею понад 100 кв. м. Рішення було ухвалене 29 квітня 2026 року.
«Суд визнав жінку винною у державній зраді та запереченні збройної агресії рф», — зазначили в Офісі Генерального прокурора.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
