Авторські статті

Жінкам видають, для чоловіків “система не працює” – у Варшаві не всі можуть отримати закордонні паспорти. Відео

У Варшаві в центрі видачі паспортів чоловіки не можуть отримати вже готовий документ. Відео

Як повідомили дописувачі Голосу українською, у Варшаві чоловікам не видають уже готові паспорти, оскільки «не працює система».

Однак, для дітей і жінок все працює. Так виглядає центр видачі паспортів у Варшаві :

Голос українською вже повідомляв про те, що МЗС України доручило тимчасово припинити консульські дії для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ наказало керівникам усіх дипломатичних установ України тимчасово призупинити усі консульські дії щодо для громадян України призовного віку. Заборона діятиме до отримання роз’яснень положень закону щодо посилення мобілізації. Про це йдеться у листі за підписом першого заступника міністра закордонних справ Андрія Сибіги, який є у розпорядженні ZN.UA.

Також варто знати про те, що оформити паспорт за кордоном тепер можна лише за попереднім електронним записом, – ДП «Документ». З 15 квітня 2024 закордонні підрозділи ДП Документ у Німеччині (Мюнхен, Берлін, Кельн), Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Ґданськ), Іспанії (Мадрид, Валенсія), Чехії (Прага), Словаччині (Братислава), Італії (Мілан) та Туреччині (Стамбул) запроваджують прийом громадян на оформлення документів за попереднім записом до електронної черги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України