Війна РФ проти України

Жінка з Донеччини звернулася до артилеристів: Ми не хочемо бути згвалтованими, ми хочемо жити, в нас багато планів на майбутнє

На сторінку нашої бригади в особистих надійшло наступне повідомлення від читачки з Донеччини. Це крик души українського народу. Друкуємо його без редагування мовою оригиналу.

«Доброго дня. Рідненькі, я вас благаю не допустіть ворогів на Донбас, зокрема у Слов’янськ, Лиман та інші міста. Вони захопили вже село Терни, де я працювала, вони вбили людей.

Читаю новини як вони ґвалтують наших жінок і дівчат, вбивають дітей, катують. Не допустіть їх сюди, я вас зі сльозами благаю. Нам нема куди тікати, в нас нема де жити в інших регіонах.

Не допустіть блокади Слов’янська, Краматорська та Лиману, Костянтинівки та інших міст. Ці території – це Україна. Не залиште нас, не допустіть тут насилля над жінками. Захистить нашу землю. Ми не хочемо такого як в Маріуполі та Ізюмі.

Вони не люди, бо людина такого ніколи не дозволить собі. На вас, військових, лише єдина надія. Ми хочемо жити в Україні, не віддавайте нас їм. Не допустіть, щоб вони ввійшли в наші міста та знущались над нами прошу вас, рідненькі😭.

Я молюся щодня за вас щоб ви перемогли їх. Не допустіть ще більше жертв серед населення Донбасу. Почуйте нас, нам страшно, правда. Як і всім нам страшно.

Ви робите велике діло і від мене вам низький уклін. Велика вам моя повага.

Дякую вам, що ми прокидаємось і маємо можливість пожити ще один день і поспати спокійно.

Не допустіть такого як на Луганщині. Не допустіть, щоб нас оточили і забрали в ДНР. Не допустіть тут котла, який вони хочуть зробити.

Я буду молитися за вас, рідненькі.

Ми не хочемо бути зґвалтованими, ми хочемо жити, в нас багато планів на майбутнє.»

26 артилерійська бригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.