Авторські статті

Жінка протаранила авто, захистивши себе від нападників. Відео

42-річна жінка з Альбертона Південно-Африканської Республіки, яка витиснула автомобіль банди викрадачів на її під’їзді говорить, що вона не є героєм. Вона просто зробила те, що вона вважала найкращим, щоб захистити свою дочку, яка була з нею у машині, сказала вона News24.

За умови анонімності, в страху за безпеку її сім’ї жінка сказала, що вона боїться бо чоловіки повернуться додому. Її рука набрякла і сильно поранена після інциденту, що сталося вдень у понеділок, 27 серпня.

“Мій дев’ятимісячний онук був в машині з нами, і це не змінило плани”, – сказала вона News24, зі сльозами, які dblyj в її очах. CCTV кадри з інциденту широко поширені в соціальних мережах. Багато людей назвали її героєм, а інші назвали її не розумною.

Частково ці коментарі спонукали її показати запис з камер прямо в інтерв’ю “News24”. Поліцейське розслідування виявило, що група чоловіків прибула з місцевого торгового центру вранці в понеділок.

“Я була готова відкрити двері до моєї машини, коли побачила білу машину позаду нас. Я сказала своїй доньці:” Не виходьте, просто зачиніть свої двері “. Коли я побачила людей, що наближаються до нас, і я бачила їх зброю, я сказала їй:” тут починаються проблеми “. “Ці секунди ми відчували як вічність”

Жінка каже, що вона натиснула на кнопку сигналізації і чекала на допомогу, доклавши всіх зусиль, щоб зберегти свою 16-річну дочку спокійною.

“Я продовжувала розмовляти з нею, і я навіть вимкнула радіо, і вона не почула, як стукають пістолетом по вікну.”

Вона не планувала конфліктувати з чоловіками, але, коли її дочка все більше почала переживати жінка почала діяти.

“Перш ніж я зрозуміла це, машина їхала вже назад”, – сказала вона News24

Жінка рушила до авто викрадачів “Nissan Livina” на “Джипу Черокі”.

“Я думала, що якщо б я могла тільки вигнати їх за ворота, ми могли б закрити їх за нами”. Адреналін взяв верх і вона протаранила їх авто.

“Я пам’ятаю, як вони біжать по вулиці”.

П’ять підозрюваних заарештовані. Її донька зазнала незначних синяків, і сім’я отримувала поради щодо травм. Жінці довелося допомогти вийти з машини, вона була оніміла і в шоці.

“Коли я вперше побачила відеоматеріали наступного дня, саме тоді я зрозуміла, що я зробила”, – сказала вона.

За повідомленнями міліції, через два дні пізніше в Преторії було затримано п’ять підозрюваних на шляху до подібного пограбування. Жінка відповіла на два запитання від глядачів на відео: чи була зброя справжнею? І яка була шкода їй транспортного засобу?

Ця зброя була справді реальною. Що стосується збитків, завданих їй транспортним засобом, вартість становить приблизно 1500 дол.США.

“Моя страховка покриє витрати,” сказала вона.

Жінка висловила щиру подяку міліції Альбертона, її сусідам та компанії з охорони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України