Авторські статті

Згідно Указу Президента Порошенка в Україні заблокують доступ до системи Яндекс, ВКонтакте і Однокласники

в Україні заблокують VK та OK

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено заборону “Яндекса”, “ВКонтакте” і “Одноклассники”.

Так, щодо “Яндекса” на три роки введені наступні санкції: блокування активів, обмеження торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинка виконання економічних і фінансових зобов’язань, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування. Мова йде як про російський “Яндекс”, так і “Яндекс.Україна” – повідомляє https://112.ua

Подібні санкції терміном на три роки введені відносно “ВКонтакте” і “Одноклассники”.

“Вид обмежувальної заходи: заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів “Mail.ru” (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів “Вконтакте” (www.vk.com) і “Однокласники” (www.ok.ru)”, – йдеться в повідомленні.

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко сказав 112.ua, що відповідальні служби, як то киберполиция, СБУ, Держспецзв’язку, будуть координувати свої дії з контролю за виконанням рішення РНБО.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України