Техно

Землю накрила чергова потужна магнітна буря

Сьогодні, 15 червня, Землю накрила чергова потужна магнітна буря

Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності – К-індексом, який варіюється від 2 до 9. Чим вищий К-індекс, тим сильніша буря і більший її вплив на людей та техніку.

Сьогодні сонячна активність фіксується з К-індексом 5, що свідчить про високе магнітне збурення, яке впливає на самопочуття людей.

Завтра, 16 червня, очікується магнітна буря з К-індексом 4 (середній рівень).

Що потрібно робити в період магнітної бурі

Уникайте стресів і перенапружень: магнітні бурі можуть посилювати симптоми у метеозалежних людей, як-от головний біль, дратівливість, сонливість і апатія. Тому важливо уникати стресів та уникати ситуацій, які можуть викликати нервове напруження.

Дотримуйтесь режиму відпочинку та сну: приділяйте достатньо часу для відпочинку та сну. Це допоможе зміцнити імунітет і знизити ймовірність виникнення негативних реакцій на магнітні бурі.

Підтримуйте здоровий спосіб життя: харчуйтеся правильно, вправляйтеся регулярно й уникайте шкідливих звичок. Здоровий спосіб життя може допомогти зміцнити ваш організм і знизити вплив метеочутливості;

Зверніть увагу на харчування: у період магнітних бур рекомендується вживання їжі, багатої на вітаміни й мінерали, особливо на ті, які сприяють підтримці нервової системи, такі як вітаміни групи B, а також рясне пиття води.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України