Вчені вважають, що землетруси в 2018 році можуть викликати апокаліпсис

Зі зменшенням швидкості обертання ядро планети посилає енергію у верхні шарі, що провокує виверження вулканів і сейсмічну активність, вважають вчені.

Вчені розповіли, що Земля починає переставати обертатися навколо своєї осі. У цей час по всій планеті відбуваються масштабні землетруси, яких вже сейсмологи нарахували 15. За останні 117 років, як заявляють учені, кількість землетрусів збільшилося в кілька разів.

Наша планета Земля насправді не така тверда і міцна, як може здатися на самому справі. Відстань до зовнішнього ядра складає всього лише 2 200 кілометрів. Воно складається переважно з рідкого розплавленого заліза і нікелю. Це розплавлена речовина має тенденцію часто проникати на поверхню через розломи, що зараз відбувається в різних частинах світу.

У цей час зовнішній тиск повільно поширюється на ці розломи і пласти, через породи, що лежать над ними. На це впливає в першу чергу швидкість обертання Землі.

Справа в тому, що ядро виходячи зі своєї швидкості обертання посилає енергію у верхні шарі. В місцях розломів починає виходити магма, а в регіонах сейсмічної активності починаються масштабні катаклізми.

Востаннє Земля сповільнювалася в 2011 році. Результатом стали масштабні землетруси по всьому світу. Нові дослідження свідчать, що в 2018 році на Землі буде багато землетрусів.

Приміром, створений в ядрі планети тиск вже спровокував виверження десятків вулканів по всьому світу. Це сигнал того, що в майбутньому людство чекає сейсмічна активність. Навіть у Йєллоустоуні з розломів почав вириватися гарячий пар з надр планети.

«Земля остановится»: Учёные считают, что землетрясения в 2018 году могут вызвать Апокалипсис

За словами вчених, землетруси в 2018 році можуть викликати справжній Апокаліпсис, так як швидкість обертання Землі невблаганно падає.

Однак переживати, що Земля повністю зупиниться, не варто. Справа в тому, що для цього процесу знадобляться мільярди років, а за цей час людство погублять інші процеси.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh