Авторські статтіТехно

Вчені вважають, що землетруси в 2018 році можуть викликати апокаліпсис

Зі зменшенням швидкості обертання ядро планети посилає енергію у верхні шарі, що провокує виверження вулканів і сейсмічну активність, вважають вчені.

Вчені розповіли, що Земля починає переставати обертатися навколо своєї осі. У цей час по всій планеті відбуваються масштабні землетруси, яких вже сейсмологи нарахували 15. За останні 117 років, як заявляють учені, кількість землетрусів збільшилося в кілька разів.

Наша планета Земля насправді не така тверда і міцна, як може здатися на самому справі. Відстань до зовнішнього ядра складає всього лише 2 200 кілометрів. Воно складається переважно з рідкого розплавленого заліза і нікелю. Це розплавлена речовина має тенденцію часто проникати на поверхню через розломи, що зараз відбувається в різних частинах світу.

У цей час зовнішній тиск повільно поширюється на ці розломи і пласти, через породи, що лежать над ними. На це впливає в першу чергу швидкість обертання Землі.

«Земля остановится»: Учёные считают, что землетрясения в 2018 году могут вызвать Апокалипсис

Справа в тому, що ядро виходячи зі своєї швидкості обертання посилає енергію у верхні шарі. В місцях розломів починає виходити магма, а в регіонах сейсмічної активності починаються масштабні катаклізми.

Востаннє Земля сповільнювалася в 2011 році. Результатом стали масштабні землетруси по всьому світу. Нові дослідження свідчать, що в 2018 році на Землі буде багато землетрусів.

Приміром, створений в ядрі планети тиск вже спровокував виверження десятків вулканів по всьому світу. Це сигнал того, що в майбутньому людство чекає сейсмічна активність. Навіть у Йєллоустоуні з розломів почав вириватися гарячий пар з надр планети.

«Земля остановится»: Учёные считают, что землетрясения в 2018 году могут вызвать Апокалипсис

За словами вчених, землетруси в 2018 році можуть викликати справжній Апокаліпсис, так як швидкість обертання Землі невблаганно падає.

Однак переживати, що Земля повністю зупиниться, не варто. Справа в тому, що для цього процесу знадобляться мільярди років, а за цей час людство погублять інші процеси.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України