Земля в січні наблизиться до Сонця на мінімальну відстань

Вже 4 січня поточного року Земля на максимально близьку відстань зможе наблизитися до Сонця. У період цього дня розмір сонячного диска стане найбільшим в 2017 році.

Однією з основних астрономічних подій нового року стане повне сонячне затемнення, яке прогнозують на 21 серпня, а смуга його повної фази зможе пройти по Північній Америці. В цілому за цей рік намічається два сонячних і два місячних затемнення.

Також фахівці підкреслили, що найцікавішою астрономічною подією січня буде перигей Землі четвертого числа цього місяця, коли Земля розміститися лише в 147,1 мільйона кілометрів від Сонця, що саме по собі є найбільш близькою відстанню від світила за період всього нового року.

Перший місяць 2017 року також здивував своїм тісним зближенням з Марсом і Нептуном 1 січня, яке, за умови гарної погоди можна було спостерігати завдяки телескопу ввечері. Відзначається, що диск Нептуна можна було розгледіти в телескоп від 100 міліметрів у діаметрі зі збільшенням більше 100 крат, однак при прозорому небі.

Зацікавлених людей  попереджають, що небосхил в січні, за умови безхмарної погоди, здивує їх яскравими зимовими сузір ‘ ями, а в ніч з 3 на 4 січня покаже максимум дії метеоритного потоку квадрантиди, який падатиме, і зможе вмістити 120 метеорів на годину.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh