Чеський президент Земан назвав Путіна сильним президентом

Президентські вибори в Росії були демократичними, а Володимир Путін – сильний лідер і зрозумілий політик. Таку думку в ефірі телеканалу Barrandov висловив глава чеської держави Мілош Земан.

«Пан Путін – сильний президент, і я вважаю, що вибори були демократичними. Доля виборців була дуже високою. Результати показали, що три чверті росіян вірять своєму нинішньому президенту. Для будь-якої країни, а тим більше, для великої держави це надзвичайно важливо, щоб люди вірили своєму президенту», – заявивши він.

«Успіх Путіна полягає в тому, що він є зрозумілим політиком, який вміє добиватися результатів. Якщо подивитися на шлях розвитку російської економіки, то так, в останні роки у неї виникли певні проблеми з-за падіння цін на нафту. Але в довгостроковому горизонті купівельна спроможність російського громадянина зросла приблизно в три рази», — додав президент Чехії.

Нагадаємо, раніше Мілош Земан привітав свого російського колегу з переобранням, назвавши його уособленням стабільності, впевненості та перспектив.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh