Війна РФ проти України

Зеленський озвучив формулу миру, подяка Україні від США за звільнення американців, удари по Запоріжжю

Формула миру з п’яти пунктів від Зеленського

Під час засідання Генеральної Асамблеї ООН президент Володимир Зеленський представив формулу миру, яка складається з п’яти пунктів.

«Україна хоче миру. Європа хоче миру. Світ хоче миру. І ми побачили, хто єдиний хоче війни. Я звертаюсь від імені держави, яка змушена захищатись. Але яка має формулу миру. Це формула, яка карає за злочин, захищає життя, відновлює безпеку і територіальну цілісність, гарантує безпеку і передбачає рішучість», – заявив він.

Скільки полонених вже вдалося звільнити: у СБУ назвали цифру

Після початку повномасштабного вторгнення росії відбулося 20 обмінів полоненими з окупантами.

Про це повідомив в.о. голови СБУ Василь Малюк.

За їхніми результатами вдалося повернути з полону 802 бранців.

🇬🇧 Ми не заспокоїмося, доки Україна не переможе – Ліз Трасс на Генасамблеї ООН

Велика Британія збереже чи збільшить підтримку Києва і не заспокоїться, доки Україна не переможе. Про це заявила на Генасамблеї ООН прем’єр-міністерка Британії Ліз Трасс.

«У цей вирішальний момент конфлікту я обіцяю, що ми збережемо або збільшимо нашу військову підтримку Україні на стільки, скільки потрібно. Поки я кажу, в Україну прибуває нова британська зброя, включно з новими ракетами для MLRS. Ми не заспокоїмося, доки Україна не здобуде перемогу», – Заявила вона.

💪 Радник Байдена подякував Україні за звільнення з полону двох американців

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван подякував президенту України Володимиру Зеленському, голові Офісу президента Андрію Єрмаку та уряду України за звільнення з російського полону двох громадян США.

«Ми дякуємо Володимиру Зеленському, Андрію Єрмаку та українському уряду за включення двох громадян США до оголошеного сьогодні обміну полоненими», – написав у Twitter Джейк Салліван.

🔴 Ворог завдав ударів по Запоріжжю

Цю інформацію зранку 22 вересня підтвердив голова Запорізької ОВА Олександр Старух. За його словами, інформація щодо руйнувань і постраждалих ще уточнюється.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України