Авторські статті

Ольга Лень:Зеленський з Пристайко живуть у паралельних світах

Президент Володимир Зеленський каже про зниження кількості обстрілу на Донбасі в інтерв’ю ізраїльській газеті

А глава МЗС Вадим Пристайко звертається до ОБСЄ і готує заяви до «Норманської четвірці» по збільшенню обстрілу на Донбасі з боку контрольованих РФ збройних формувань. І це в один день. Якесь роздвоєння позицій у владі.

Про це у своєму блозі пише телеведуча і блогер Ольга Лень.

Вона зазначає, 10 загиблих і кілька десятків поранених українських військових тільки за перші 20 днів нового року. Фантазії у РФ про можливості внесення в російську Конституцію приєднання українських областей. І при цьому президент України говорити про те, що все йде за планом, кількість обстрілів зменшується, мирний діалог триває.

За словами телеведучої, Золоте-4 обстрілюють так, що не можуть відремонтувати електропостачання. З боку РФ задіють важкі калібри, вже в хід знову пішла артилерія. Хочеться запитати у влади: ви ж казали, що це розведення було як раз для того, щоб там не обстрілювали мирних людей і чого добилися? Тільки того, що в «сіру зону» не можуть проїхати карети швидкої допомоги та ремонтні бригади, останнім просто не дають працювати. А безпеки для людей немає, тому відведенням українських військових безпеки досягти неможливо.

Влада вже зробила висновок: оголосила ще одну ділянку для розведення сил.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України