Політика

Зеленский высмеял Путина. ВИДЕО

Президент України Володимир Зеленський заявив, що поки що не бачить передумов для початку переговорів із Путіним.

25 лютого під час пресконференції Зеленський заявив, що з диктатором поки що неможливо сідати за стіл перемовин, адже він не бажає чути нікого і нічого.

“Хіба можливо говорити з глухою людиною? Чи можна говорити з людиною, яка вбиває своїх опонентів? Питання в юридичній і політичній площині. Ми запропонуємо майданчик, на якому він (Путін) зможе погодитися з тим, що він програв цю війну, і що це була велика помилка (вона для нього маленька, а для нас – трагедія). Тому, має бути справедливість у цьому питанні”, – зазначив Зеленський.

Він також заявив, що Україна не програє в цій війні, адже найважче було два роки тому. Президент наголосив, що в нас “немає альтернативи не перемогти”.

“Що таке “Україна програє”? Нас не буде, не буде нашого існування. Нам точно не підходить такий фінал боротьби за своє життя”, – зазначив він.

Утім, розвиток ситуації на полі бою, зокрема в питаннях втрат, залежить від партнерів та їхньої підтримки. Зеленський зазначив, що Путін наразі планує залишатися на чолі Росії до 2030 року. “Ми б хотіли закінчити з ним раніше”, – додав Зеленський.

На запитання, чи підніме Зеленський слухавку, якщо Путін зателефонує серед ночі, президент України відреагував миттєво:

Нагадаємо, з 24 лютого 2022 року по сьогодні на війні загинула 31 тисяча українських військовослужбовців, заявив на пресконференції президент України Володимир Зеленський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України