Політика

Зеленський вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні. Відео

Сьогодні, 20 лютого, Україна вшановує пам’ять про подвиг Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про те, як українці вміють виборювати власну свободу.

Президент України Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською вшанували пам’ять активістів, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році.

Володимир та Олена Зеленські встановили лампадки біля пам’ятного хреста на місці загибелі активістів на Алеї Героїв Небесної Сотні в центрі Києва.

Хрест встановлений громадськістю в березні 2014 року на місці розстрілів учасників Революції Гідності. У майбутньому він має стати частиною Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності.

Президент наголосив, що десять років тому ми встояли й далі стоїмо у боротьбі за нашу незалежність.

«Десять років Небесній Сотні. Вже десять…Десять років тому українців спробували вбити у власній країні, у власній столиці лише за мирний вибір бути собою та бути вільними. Десять років, як спроби знищити нас і нашу незалежність тривають. Проти беззбройної Небесної Сотні були кулі. Тепер – це ракети, дрони та армії. Але десять років тому ми встояли й далі стоїмо. Сотня й сотні – небесні й живі захисники нашого права бути! Дякуємо вам за все! І вистоїмо разом», – написав Президент.

Раніше повідомлялося, що Президент України Володимир Зеленський приїхав на передову Куп’янського напрямку та нагородив військових, що боронять Україну на цій ділянці фронту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України