Авторські статті

Зеленський почав використовувати той же прийом, в якому звинувачував попередників – зі статистикою не посперечаєшся

Президент України Володимир Зеленський почав використовувати той самий прийом, в якому звинувачував попередню владу – він почав відверто обманювати, спотворюючи інформацію, яку озвучує. Яскравим прикладом чого стала заява глави держави вчора з парламентської трибуни, що «падіння промисловості триває четвертий місяць поспіль». Про це у своєму блозі пише політолог, історик Олександр Палій.

Він зазначає, насправді падіння промисловості, за офіційними даними Держстату до того, як на початку 2020 року була змінена методологія підрахунку зміни індексів промисловості, що тривало з першого ж місяця президентства Володимира Зеленського.

За словами Палія, тепер всі ми знаємо рецепт Зе-виборця, як угробити промисловість України. Квітень 2019 – «Ура, гірше не буде, ми їх зробимо, кінець епохи бідності» + 5,2%. Травень, інавгурація, + 1,6%. Червень – мінус 2,3%. Липень – мінус 0,2%. Серпень – мінус 1,7%. Вересень – мінус 1,7%. Жовтень – мінус 5%. Листопад – мінус 7,5%. Грудень – мінус 8,3%. Січень 2020 – мінус 5,1%. Історик зазначає, всі ці цифри в повідомленні Держстату є в ЗМІ. Вони були озвучені до зміни методології підрахунку індексів промисловості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України