Політика

Зеленський звільнив генерала Кривоноса. Сивохо надалі обіймає посаду радника РНБО

Новина яка оминула ЗМІ але великий сигнал щодо знищення обороноздатності України

Президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з двох займаних посад: голови міжвідомчої робочої групи щодо зміцнення обороноздатності держави і голови міжвідомчої Комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Указ оприлюднено на сайті президента.

Нагадаємо, що генерал Кривонос  – командир групи спецпризначення, командир 8-го хмельницького полку спецпризначення, — двічі виводив полк у найкращі частини ЗСУ за підсумками року; на керівних посадах в командуванні сухопутних та аеромобільних військ. Брав участь у багатьох міжнародних навчаннях.

2014-го особисто командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників.

Так генерал прокоментував своє звільнення :

Секретар РНБО, якого попередні п‘ять років війни не було видно і чути ні на фронті, а ні в тилу – таки проштовхнув підписання указу. Мої особисті висновки будуть згодом, «новина» прилетіла мені у дорозі. Зрозуміло одне, що не має бажання певних посадовців реалізаціі програми з підвищення обороноздатності України «П’ять кроків», якраз коли ми вийшли вже на фініш. І взагалі – перетворили РНБО з Ради національної безпеки та оборони України на посміховисько з клоунами.

Продовжую працювати і буду задля України! Як то кажуть: за одного битого, двох небитих дають. Україна – понад усе!!!!

 

Нагадаємо, що Сивохо Сергій 2014 року брав участь в акціях Антимайдану на боці Партії регіонів проти Революції гідності. 2019 року балотувався від партії «Слуга народу» (округ № 49 Костянтинівка та Дружківка, Донеччина), посів 3 місце. Під час передвиборчої кампанії київська PR-компанія Pragmatico, пов’язана з Медведчуком, отримувала замовлення писати від імені ботів коментарі у Facebook на підтримку артиста (дані – Вікіпендія). РадникСекретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України