Новини

Здоровий сон подарує правильний матрац

Щоб завжди прокидатися у гарному настрої, потрібно, щоб ваш сон був правильним, та без різних факторів, що вплинуть на його якість. Вже давно вчені довели, що для того, аби мати здорове почуття відпочинку, та піднесений настрій кожного ранку, варто звернути свою увагу на вибір ортопедичних матрацах. Зробивши свій вибір правильно та купивши матрац, ви маєте змогу отримати правильне положення свого тіла, без болів у хребті. А головне, завдяки своєму виборі, ви будете спати як немовля, без зайвих проблем.

Нічні кошмари турбують, можливо винен матрац?

Вчені кожного дня вивчають вплив матрацу на наш сон та психологічне здоров’я після сну. Щоб дізнатися про всі тонкості впливу постійно проводяться експерименти, що дозволяють отримати чіткий результат. Так нещодавно Американською академією медицини сну, було проведено експеримент, що дозволив отримати цікаві данні. Впродовж місяця учасники експерименту писали в своїх щоденниках як вони відчувають себе після сну на власних ліжках, коли термін пройшов, їм видали ортопедичні матраци.

Кровать Вилидж люксРезультати здивували кожного. Кожен хто брав участь в роботі запевняли, що після того як вони ранком прокидалися, відчували себе більш енергійнішими та мали гарний настрій. Вони забули про безсоння, та роздратування і почали насолоджуватися життям без стресу.

Інтернет-магазині “МебельОК”, зацікавився цим дослідженням, саме тому зробив наголос на правильних ортопедичних матрацах, що дозволяють забути про проблеми сну.

Як правильно обирати матрац?

  1. Жорсткість матрацу. Тут потрібно робити вибір від свого індивідуального бажання. М’який або жорсткий матрац є індивідуальним вибором людини, яка прагне отримати максимальний комфорт. Але ми рекомендуємо людям з надмірною вагою обирати жорсткий варіант матрацу, що дозволить правильно підтримувати тіло;
  2. М’який матрац для тих хто має малу вагу тіла. Він дозволить струнким дівчатам та хлопцям відчувати тільки комфорт та гармонію під час відпочинку;
  3. Середня жорсткість – її рекомендують вчені тим людям, що не страждають проблемами опорно-рухового апарату. Також доречним вибором даної моделі буде і для людей, що мають нормальну вагу;
  4. Звертати увагу на параметри матрацу. Роблячи вибір, потрібно враховувати також і те. щоб матрац був комфортний для вас, та мав ще вільний простір.

Зробивши свій вибір правильно, ви отримуєте багато переваг, що дозволяю позитивно впливати на ваше здоров’я та настрій. Рекомендуємо звернути увагу на те, що дешеві матраци не завжди відповідають всім стандартам якості. Тому інколи варто заплатити більше грошей, але отримати надійність у майбутньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України