Здоров’я похитнеться: у яких знаків Зодіаку в 2020 році намітилися проблеми

Рік Білого Пацюка може принести неприємні збої в організмі – детальніше у гороскопі від Павла Глоби

Гороскоп 2020 обіцяє деяким знакам Зодіаку серйозні проблеми зі здоров ям. Відомий астролог Павло Глоба назвавши трьох представників зодіакального кола, які з-за перенапруг і хвилювань можуть відчувати труднощі в році Білого Пацюка.

Тельці

Астролог рекомендує Тельцям з підвищеною увагою поставитися до свого здоров’я. У першу чергу це стосується фізичної стан Тельців. Вже в перший місяць року здоров’я може серйозно похитнутися. Павло Глоба радить не ігнорувати знаки, які подає організм, адже хвороба рано чи пізно зіб’є з ніг. Фахівець рекомендує розподілити свій робочий графік так, щоб мінімізувати навантаження.

Діви

Діви в рік Білого Пацюка будуть страждати нав’язливим бажанням допомогти і врятувати всіх і кожного. Саме із-за взваленных на собі зайвих обов’язків здоров’я Дів у 2020 році може серйозно похитнутися. Щоб домогтися бажаних результатів у наступному році, Дівам потрібно буде зосередитися на собі, ставити перед собою поменше цілей і не нав’язувати потік нескінченних обов’язків.

Ваги

Ваги в наступному році захочуть удосконалити своє життя. До цієї мети вони будуть йти вперто і з перешкодами. Ваги, які протягом року малі багато негативу, що позначався на їх фізичному стані, захочуть прибрати ці подразники. Астролог радить задуматися над зміною місця роботи, якщо вона є джерелом більшості стресів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh