Новини з Австрії

Збитки від граду в Австрії склали понад 6 мільйонів євро

З пізнього вечора понеділка в Австрії йшли зливи та грози, де-не-де випадав навіть град розміром з м’яч для гольфу, повідомила компанія зі страхування від граду ÖHV

У понеділок шторми завдали серйозних збитків сільському господарству у Верхній Австрії, Штирії та Каринтії. З пізнього вечора йшли зливи та грози і випадав навіть град розміром з м’яч для гольфу. Постраждали сільськогосподарські угіддя площею близько 22500 га.

Пожежні команди тільки в Каринтії зафіксували загалом 220 аварійних виїздів у понеділок увечері та вночі на вівторок. Як повідомило державне об’єднання пожежників, було розгорнуто 114 пожежних частин із більш ніж 1300 аварійно-рятувальними службами.

“Первинна оцінка, проведена експертами, показують, що загальна шкода сільському господарству становить 6,3 мільйона євро, п’ять мільйонів з яких припадає на одну лише Верхню Австрію», – сказав представник Маріо Вінклер. Прогнози метеорологів, як і раніше, вказують на “високий потенціал грозовий” погоди” у найближчі кілька днів.

“Ситуація може погіршитися в середу”, – сказав Вінклер

У Верхній Австрії постраждали райони Рід-ім-Іннкрайс, Шердінг та Гріскірхен, у Штирії Дойчландсберг та околиці Граца. У Каринтії від шторму постраждали райони Шпіталь-ан-дер-Драу та Вольфсберг. Величезні збитки завдано посівним площам зернових, кукурудзи, сої, ріпаку, винограду та пасовищам.

По матеріалам: https://www.wetter.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України