Завтра ми повинні бути біля уряду і адміністрації президента і не дати їм можливості обкрадати країну, – Арсеній Яценюк майданівцям

«В опозиції є короткотермінові і довготермінові завдання. Короткотермінове завдання, яке ми повинні виконувати завтра, – ми повинні бути біля приміщення уряду і адміністрації президента і не дати їм можливості обкрадати країну», – сказав Арсеній Яценюк майданівцям увечері у вівторок, 3 грудня.

«Прошу, щоб ми всі завтра зранку, як завжди, допомогли Україні вижити і не дали їм можливості грабувати державу».

Арсеній Яценюк підкреслив, що у Віктора Януковича є можливість почати вирішувати політичну і економічну кризу: «Він має по Конституції останнє право підписати указ про відставку уряду Азарова. Наша перша вимога до Януковича – уряд Азарова у відставку і друге – дострокові президентські і парламентські вибори. Зміна всієї системи».

«Для того, щоб ми з вами виконали наше стратегічне завдання, ми повинні мати спільний план. І ми маємо цей план. Цей план не просто підписання Угоди – а це щоденна робота. Але щоб зреалізувати цей план в медицині, в освіті, в боротьбі з корупцією, в тому, щоб в країні був порядок, треба вирішити першу проблему, – це зміна влади», – наголосив Арсеній Яценюк.

«Швидко великі справи не робляться. Тим більше, вони (чинна влада. – ред) такі, що просто так не здадуться. Але ми не те, що не здамось. Ми – разом і до кінця, до нашої перемоги», – сказав він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh