Новини з Австрії

Завтра марші протесту проти антикоронавірусних заходів паралізують центр Відня

Для невакцинованих в Австрії ввели комендантську годину

Близько 10 тисяч осіб візьмуть участь в акціях протесту проти заходів Covid. У день національного свята центр Відня паралізує кілька антикоронавірусних демонстрацій.

З моменту оголошення нових, більш жорстких правил корони, таких як комендантська година для невакцинованих людей, настрій між вакцинованими і невакцинованих людьми став напруженим. Також є побоювання, що учасники маршів протесту змішаються з тисячами відвідувачів Дня відкритих дверей на честь національного свята.

Всього поліція зареєструвала проведення трьох демонстрацій:

Перший марш протесту. Демонстрація «За основні права і свободи» починається на площі Християн-Брода-Платц в 6-му окрузі Відня і проходить через через Mariahilfer Straße, Getreidemarkt і Lothringerstraße до Resselpark. Очікується від 4 000 до 5 000 осіб.

Другий марш протесту, на який знову очікують представників зі всієї Австрії, розпочнеться о 16:00 в Рессельпарке, саме там, де закінчується перший марш. Демонстрація пройде назад до Resselpark через Karlsplatz, Kärntner Straße, Ring, Schwarzenbergplatz, Lothringerstraße. Поліція очікує від 3 000 до 4 000 осіб.

Третя демонстрація під назвою «Ми говоримо немає політиці поділу» навряд чи викличе великий інтерес. За даними поліції очікується від 150 до 200 учасників.

Експерти ÖAMTC побоюються пробок на Roßauer Lände, Franz-Josefs-Kai, Praterstrasse, Schüttelstrasse, двосторонній лінії між Schwarzenbergplatz і Lerchenfelder Strasse, а також на численних в’їздах до центру міста, таких як Wiedner Hauptstrasse і Rechts Wients Wients.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України