Новини з Австрії

Завтра для федерального уряду Австрії — день прийняття рішень

У середу ввечері федеральний уряд прийме рішення про можливе подалі ослаблення надзвичайних заходів (див. нижче) на основі даних про кількість коронавірусних заражень.

«Вирішальним фактором для подальшого ослаблення заходів у різних областях буде те, наскільки високим буде рівень зараження з часу великоднього тижня. Ми не дізнаємося про це до вечора середи», — повідомляється з урядових кіл.

Причина очікування до вечора полягає в наступному: в Австрії вірусологи спостерігали середній час інкубації з коронавірусом в 5,2 дня. Потім потрібно було додати час для перевірки, тільки тоді у вас будуть цифри заражень на великодньому тижні. Поки експерти побоюються, що вірус міг стати більш поширеним в свята із-за візитів родичів та іншої подібної активності населення. «Якщо цифри залишаться такими ж низькими, як зараз, ми зможемо продовжувати відкриватися», — повідомляють інсайдери з уряду.

Вже сьогодні, у вівторок, канцлер Себастьян Курц, віце-канцлер Коглер, міністр охорони здоров’я Аншобер і міністр внутрішніх справ Нехаммер пояснював для преси о 13:00, які подальші заходи пом’якшення можливі, якщо кількість хворих залишиться низьким. Серед іншого  слід очікувати, що 4 травня повинна початися підготовка до іспитів на атестат зрілості і до випускних. Всі магазини, в тому числі з площею понад 400 квадратних метрів, мають відкритися вже 1 травня. За словами Курца, масажисти, салони карсоти і перукарі зможуть знову запропонувати свої послуги, згідно з якими необхідно одягати захисні маски для рота і носа і відстань в один метр. Нове регулювання обмежень на вихід буде представлено у вівторок наступного тижня. Робочі години для ресторанів і барів повиннні бути з середини травня) встановлені до 11 годин вечора до подальшого повідомлення. Прийом населення в закладах і церковні служби повинен відновитися в середині травня.

В Австрії 3 411 осіб в даний час все ще страждають від Covid-19. Всього в країні було зареєстровано 14 795 випадків захворювання цією хворобою. Особливо зауважити, що за останні десять днів щоденний приріст позитивних результатів склав в середньому лише 1 відсоток. На початку кризи він становив 40 000 %.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України