Завтра для федерального уряду Австрії — день прийняття рішень

У середу ввечері федеральний уряд прийме рішення про можливе подалі ослаблення надзвичайних заходів (див. нижче) на основі даних про кількість коронавірусних заражень.

«Вирішальним фактором для подальшого ослаблення заходів у різних областях буде те, наскільки високим буде рівень зараження з часу великоднього тижня. Ми не дізнаємося про це до вечора середи», — повідомляється з урядових кіл.

Причина очікування до вечора полягає в наступному: в Австрії вірусологи спостерігали середній час інкубації з коронавірусом в 5,2 дня. Потім потрібно було додати час для перевірки, тільки тоді у вас будуть цифри заражень на великодньому тижні. Поки експерти побоюються, що вірус міг стати більш поширеним в свята із-за візитів родичів та іншої подібної активності населення. «Якщо цифри залишаться такими ж низькими, як зараз, ми зможемо продовжувати відкриватися», — повідомляють інсайдери з уряду.

Вже сьогодні, у вівторок, канцлер Себастьян Курц, віце-канцлер Коглер, міністр охорони здоров’я Аншобер і міністр внутрішніх справ Нехаммер пояснював для преси о 13:00, які подальші заходи пом’якшення можливі, якщо кількість хворих залишиться низьким. Серед іншого  слід очікувати, що 4 травня повинна початися підготовка до іспитів на атестат зрілості і до випускних. Всі магазини, в тому числі з площею понад 400 квадратних метрів, мають відкритися вже 1 травня. За словами Курца, масажисти, салони карсоти і перукарі зможуть знову запропонувати свої послуги, згідно з якими необхідно одягати захисні маски для рота і носа і відстань в один метр. Нове регулювання обмежень на вихід буде представлено у вівторок наступного тижня. Робочі години для ресторанів і барів повиннні бути з середини травня) встановлені до 11 годин вечора до подальшого повідомлення. Прийом населення в закладах і церковні служби повинен відновитися в середині травня.

В Австрії 3 411 осіб в даний час все ще страждають від Covid-19. Всього в країні було зареєстровано 14 795 випадків захворювання цією хворобою. Особливо зауважити, що за останні десять днів щоденний приріст позитивних результатів склав в середньому лише 1 відсоток. На початку кризи він становив 40 000 %.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh