Авторські статтіТехно

Нове оновлення Windows 10 масово гальмує роботу пристроїв

Компанія випустила новий повноцінний апдейт. Знизивши продуктивність в іграх, в Microsoft зайшли далі і знову допустили ряд помилок. Користувачі відзначають проблеми з комп’ютерами, яких не було раніше.

Американська корпорація Microsoft останнім часом робить ставку на роботу своєї фірмової операційної системи Windows 10. Компанія постійно випускає оновлення, спрямованих на кращу роботу комп’ютерів, проте часто трапляється, що вони тільки ламають і «гальмують» роботу пристроїв мільйонів користувачів.

Так, нещодавно в соціальних мережах люди заявили, що нове оновлення для Windows 10 масово ламає комп’ютери. Пристрої починають систематично зависати, позбавляючи користувачів можливості нормальної роботи.

Один з постраждалих заявив, що після установки чергового оновлення операційної системи комп’ютер 4 рази зависав за добу, хоча раніше таких проблем не було. Примітно, що мова йде не про «одноразове оновлення», а про повноцінне, яке було розіслано на пристрої по всьому світу. Постраждалий залишився здивований тим фактом, що Microsoft не може нормально провести тестування апдейту, перед тим як публікувати його.

«Зависает и постоянно перезагружается»: Новое обновление Windows 10 массово ломает компьютеры

Також є повідомлення, мовляв комп’ютер з новим оновленням не тільки постійно зависає, але і постійно перезавантажується без причини.

Варто відзначити, що користувач не уточнив, про яке оновлення Windows 10 йде мова. Однак, останнім часом компанія випускала два апдейти, і обидва були провальними. Так, KB4489899 виправляв проблеми оновлення KB4482887 і так далі.

Примітно, що останнє призводило до падіння продуктивності в іграх. При цьому, ніяких помітних змін оновлення не приносило, в результаті чого користувачі почали масово видаляти апдейт, а зараз така ж доля чекає і нове оновлення.

«Зависает и постоянно перезагружается»: Новое обновление Windows 10 массово ломает компьютеры

Як би там не було, варто відзначити, що більшість фахівців все ж сходяться на думці, що Microsoft останнім часом значно досягла успіху в розробці Windows 10. Проблеми хоч і трапляються, але операційна система продовжує розвиватися. Крім того, помилки в оновленнях швидко виправляються.

Дійсно, в Microsoft вже неодноразово заявляли про плани покращувати тільки повноцінну версію Windows 10. Це не тільки дозволить їй закріпити титул найпопулярнішої операційної системи, але і зробити її більш вигідною на тлі конкурентів ОС сімейства Linux і Mac OS.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України