Авторські статті

Завдяки українським патріотам була знищена артилерія бойовиків

Знову була знищена артилерія бойовиків артилеристами ЗСУ. Координати артилерії бойовиків повідомили місцеві патріоти, а українські артилеристи як завжди “на висоті”.

Про це на своїй сторінців Фейсбуці повідомляє Юрий Бирюков:

“Останні кілька годин була справжня арт-дуель. Нас крили Градами і досипали гаубицями. Потім ми відповідали. Потім вони. Потім ми. Кожен раз – зміни позицій, тривалі розрахунки, збирання та аналіз даних розвідки.
А 30 хвилин тому все закінчилося. Після доповіді наших спостерігачів: “спостерігаю сильну детонацію. Дуже сильну”.
“Вишенька на тортик” – дані по останній цілі прислали в Вайбер місцеві патріоти. Дані перевірили і … smile emoticon
Можна йти вечеряти.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. і все ж таки, вважаю, не слід оці усі тактичні, оперативні подробиці – про наші види озброєння, про радіолокаційні системи наведення, про іноземну зброю і техніку у підрозділах ЗСУ, і тим більше, тим більше про нашіх патріотів на тимчасово окупованих територіях, які наводять вогонь! – ну журналісти, блогери, дописувачі! ну зрозумійте ж нарешті, що хвалитися ми будемо після Перемоги над одвічним ворогом, а зараз – більше діла – менше слів, по-піонерськи девіз. На х…. хвалитися як і чим ми так добре знищуємо ворожі розрахунки, бл…., ?! мовчки знищуйте та й усе! А лише потім через тиждень підсумуйте у випуску новин – стільки- то знищено завдяки геройству і доблесті наших воїнів, от і усе. Невже незрозуміло, що проти нас воюють КГБ-сти, вони також інтернет читають, і кожна подібна публікація може обернутися новими смертями військовослужбовців і патріотів?

  2. Слава Народній Армії України!!!Герої козацького краю самої найстарішої нації світу!!!Знищуйте окупантів на нашій нам богом даній землі!Смерть бандитам-терористам х-ла із здвинутими фазами!!!Очистимо нашу землю від падалі -стерв”ятників параші!

  3. здається приписки через виплати серйозні.. я просто не вірю змі, довір я втрачено дуже, дуже надовго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.