Завдяки українським патріотам була знищена артилерія бойовиків

Знову була знищена артилерія бойовиків артилеристами ЗСУ. Координати артилерії бойовиків повідомили місцеві патріоти, а українські артилеристи як завжди “на висоті”.

Про це на своїй сторінців Фейсбуці повідомляє Юрий Бирюков:

“Останні кілька годин була справжня арт-дуель. Нас крили Градами і досипали гаубицями. Потім ми відповідали. Потім вони. Потім ми. Кожен раз – зміни позицій, тривалі розрахунки, збирання та аналіз даних розвідки.
А 30 хвилин тому все закінчилося. Після доповіді наших спостерігачів: “спостерігаю сильну детонацію. Дуже сильну”.
“Вишенька на тортик” – дані по останній цілі прислали в Вайбер місцеві патріоти. Дані перевірили і … smile emoticon
Можна йти вечеряти.”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

3 коментарі

  1. і все ж таки, вважаю, не слід оці усі тактичні, оперативні подробиці – про наші види озброєння, про радіолокаційні системи наведення, про іноземну зброю і техніку у підрозділах ЗСУ, і тим більше, тим більше про нашіх патріотів на тимчасово окупованих територіях, які наводять вогонь! – ну журналісти, блогери, дописувачі! ну зрозумійте ж нарешті, що хвалитися ми будемо після Перемоги над одвічним ворогом, а зараз – більше діла – менше слів, по-піонерськи девіз. На х…. хвалитися як і чим ми так добре знищуємо ворожі розрахунки, бл…., ?! мовчки знищуйте та й усе! А лише потім через тиждень підсумуйте у випуску новин – стільки- то знищено завдяки геройству і доблесті наших воїнів, от і усе. Невже незрозуміло, що проти нас воюють КГБ-сти, вони також інтернет читають, і кожна подібна публікація може обернутися новими смертями військовослужбовців і патріотів?

  2. Слава Народній Армії України!!!Герої козацького краю самої найстарішої нації світу!!!Знищуйте окупантів на нашій нам богом даній землі!Смерть бандитам-терористам х-ла із здвинутими фазами!!!Очистимо нашу землю від падалі -стерв”ятників параші!

  3. правда

    здається приписки через виплати серйозні.. я просто не вірю змі, довір я втрачено дуже, дуже надовго

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh