Авторські статтіНовини

Завдяки Анджеліні Джолі багато жінок не захворіли на рак молочної залози

 

Ніхто не застрахований від раку, навіть світові зірки. Приміром, завдяки Анджеліні Джолі багато жінок не захворіли на рак молочної залози. Але їх успішне лікування – результат того, що вони вчасно звертаються за медичною допомогою, своєчасно лікуються і проходять обстеження.

Простий же обиватель за медичною допомогою звертається лише тоді, коли вже є якісь явні прояви захворювання.

Але, як виявилося, для своєчасної діагностики захворювань та звернення до медзакладу досить побачити, що зірки теж хворіють. Приміром, останнім часом звернення в клініку раку Великобританії збільшилися більше, ніж в 2 рази. І це не пов’язано з тим, що люди стали більше хворіти.

Справа в тому, що, як тільки Анджеліна Джолі оголосила привселюдно, що вона перенесла подвійну мастектомію, щоб запобігти раку молочної залози, безліч жінок, як її прихильниць, так і тих, кому її творчість не подобається, стали цікавитися своїм здоров’ям.

Актриса сказала, що в минулому році вона перенесла операцію, так у неї був високий ризик захворіти на рак молочної залози. Ця новина заохотила жінок, у яких вже були випадки раку у їх рідних, звернутися за діагностикою. Це не поодинокий випадок, коли захворювання зірок спонукають простих людей згадати про своє здоров’я і пройти діагностику.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України