Затишний житловий комплекс Лісовий квартал
Затишний житловий комплекс Лісовий квартал

Затишний житловий комплекс Лісовий квартал

Нерухомість у великих містах, таких як Київ, Харків, Дніпропетровськ, завжди користувалася попитом. Перш за все, покупка нерухомості – це вигідне капіталовкладення, тому що з кожним роком ціни на нерухомість ростуть.

Якому ж варіанту віддати перевагу: квартира в новобудові або на вторинному ринку? У чому переваги нерухомості в будинках, які ще будуються?

Великою популярністю сьогодні користуються новобудови, потрібно відзначити, що з кожним роком їх затребуваність. І це не дивно, з огляду на те, що людей зараз більше цікавить нове житло. Часто буває так, що люди купують квартиру в споруджуваному будинку, продавши власну нерухомість. Часто також квартири купують на тій стадії, коли об’єкт здається в експлуатацію. Але забудовник Лісовий комплекс у Києві пропонує завершене якісне будівництво. На сайті забудовника http://l-kvartal.com.ua/ ви можете прочитати про цікаві пропозиції та акції.

Вартість квадратних метрів в новобудові буде залежати від ступеня готовності будинку. Так, найбільш низькими ціни будуть на початковому етапі будівництва, коли тільки риється котлован під майбутній будинок і закладається фундамент. Однак в цьому випадку високі ризики залишитися не тільки без квартири, але і без власних фінансів. У міру зведення стін будинку цей ризик знижується, але і ціна зростає. На завершальній стадії будівництва вартість квадратних метрів буде набагато дорожче, але в цьому випадку значно нижче ризик заморозки будівництва, що зважаючи на нестабільну ситуацію в країні цілком можливо.

Підвищенням цін на нерухомість в новобудовах вміло маніпулюють приватні особи і компанії, маючи на меті отримання прибутку.

Як же вони це роблять? На початковій стадії будівництва будинку вони скуповують кілька квартир у забудовника, а потім продають їх, коли наближатися термін здачі об’єкта в експлуатацію, але ціна вже набагато вище. Можливі й такі варіанти, коли людина здійснила покупку кілька невеликих квартир в новому будинку на стадії закладки фундаменту, а в завершенні будівництва продав їх, щоб купити квартиру з більшою квадратурою.

Плануючи покупку квартири в новобудові у великих містах, потрібно бути гранично обережним і уважним. До вибору компанії-забудовника потрібно підходити особливо ретельно, тому як шахраїв в цій сфері зараз дуже багато. Погодьтеся, адже ніхто не хоче залишитися без даху над головою і кровно зароблених коштів. Тому до питання про покупку житла потрібно підійти серйозно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh