Авторські статті

Затверджено ТУ на новий головний убір і нові черевики для військових. Фото

  Вчора було затверджено ТУ на новий головний убір і на нові черевики для військових. Процес по забеспеченню наших військових сучасними і якісними речами розпочато, про це повідомляє Юрий Бирюков

“”Ми їх одягнемо в саме краще, з голови до ніг”- Костянтин Лісник. І так, вже процес розпочато – уже затверджено ТУ на новий головний убір і на нові черевики. Так що – з голови до ніг – процес розпочато з крайніх точок .
І так, форма це не реформа. Ухвалення ТУ на елементи речового забезпечення це дійсно не реформа, а лише технічний, рутинний процес. Рутинний … Так-так … Три тижні ми вигризати підписи на ТУ по даній “мазепинці”. Полковники вставали в позу, полковники вимагали “політичне рішення” ( а використання Верховним Головнокомандувачем та Міністром оборони даного головного убору – це не політичне рішення ???), полковники намагалися пустити Костю за помилковими шляхами. Епічна баталія за прийняття нового головного убору закінчилася вчора – Полторак Степан Тимофійович затвердив “мазепинку”. Крапка.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.