Авторські статті

Затримано посадовців з частиною хабара у понад 1 мільйон гривень. Фото

   У Білоцерківському районі сільський голова та один з керівників районного відділу Держземагентства вимагали неправомірну вигоду в розмірі 600 тисяч доларів США за виділення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 23 гектара. Про це повідомив глава МВС України Арсен Аваков.


За його словами, сьогодні, 21 квітня, працівники Слідчого управління ГУМВС спільно з представниками обласної прокуратури та СБУ під затримали сільського голову Макіївської сільської ради Білоцерківського району Київської області та керівника відділу Держземагенства в Білоцерківському районі Київської області.

Посадовці вимагали 600 тисяч доларів США за виділення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 23 гектара. Їх затримали в момент одержання частини неправомірної вигоди в сумі 1,25 мільйона гривень.
У даний час йдуть обшуки, тривають слідчі дії.
– Дуже розраховую, що в серцях латентних хабарників – торгашів землею – оселиться, нарешті, страх, і вони припинять грабувати. Це вже третє таке затримання у Київській області за останній час, – зазначив Арсен Аваков.
Прес-служба МВС України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України