Авторські статтіФотогалерея

Фотографії відомих актрис з широкими і густими бровами

Девіз цих красунь : «Геть щипчики і пінцети!» Природа нагородила цих дівчат розкішними бровами, навіть занадто. Але це анітрохи не зменшує їх чарівності.

Наприклад, для деяких красунь це стало свого роду візитною карткою, головною фішкою зовнішності.

Зато натуральные! Звезды с широкими и густыми бровями

Лілі Коллінз, яка, до речі, сьогодні відзначає свій 30-річний ювілей, роль Білосніжки отримала завдяки виразним бровам. Казкова красуня з порцеляновою шкірою і пекучим флангах у виконанні Коллінз вийшла просто диво. А одна з найбільш високооплачуваних моделей світу Кара Делевінь і зовсім готова відірвати руки візажиста, що посміла висмикнути хоча б волосину з її потужних брів. Кара ще та бунтарка, і деякі – навіть самі імениті профі в сфері краси – готові ризикнути надати зовнішності моделі нотку елегантності. Так вона Карі і ні до чого – вона прекрасна!

Зато натуральные! Звезды с широкими и густыми бровями

А деяких зірок просто важко уявити з доглянутими бровами або брівками-ниточками. Актриса Єва Грін і її млосний і важкий погляд із-за злегка опущених брів створює враження загадкової натури. Енн Хетеуей зі сміхом згадує зйомки у фільмі «Щоденники принцеси» –  ті самі кущисті й зрослі на переніссі брови були натуральними! Зараз актриса, звичайно, не доводити їх до такого критичного стану, як її героїня Мія, але і не особливо жалує страті у вигляді вищипування волосків.

Емілія Кларк, Брук Шилдс, Дженніфер Коннеллі, Наталія Водянова, Лурдес Леон – і це ще неповний список красунь, які тільки ратують за природність і красу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України