Новини з Австрії

Застосував насильство у нетверезому стані: депутат австрійського парламенту позбувся мандату

Депутат від Зелених Клеменс Штаммлер здав свій депутатський мандат у Національній раді з негайним набуттям чинності після того, як минулого тижня він застосував насильство у нетверезому стані

Інцидент стався в ніч із четверга на п’ятницю, про що Штаммлер повідомив в особистій заяві, яку він опублікував у середу вдень. Зараз він пожинає плоди своєї провини.

Штамлер назвав інцидент «жахливою помилкою, яка не повинна ні з ким трапитися». Як повідомляє журнал «Профіль», він чіплявся до жінки після вечірки у Відні, а потім притиснув її до стіни. Втрутився чоловік. Повідомляється, що Штаммлер завдав йому легких тілесних ушкоджень.

Він уже вибачився перед причетними до цього людьми і вибачився перед ними. Політик наголосив, що в його житті явно не все гаразд, і заявив, що звернеться за професійною допомогою. На додаток до свого мандату Національної ради, він також відмовився від свого мандата в Сільськогосподарській палаті Верхньої Австрії.

Наступник Клеменса Штаммлера у Національній раді буде визначено Зеленими Верхньою Австрією, як повідомили у парламентській фракції партії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України