Новини з Австрії

Зарплати в Австрії – де можна заробити, які професії найбільш оплачувані

В Австрії люди не розповідають про свої доходи – це робить за них портал вакансій Stepstone – великий звіт про зарплати у країні.

Складна ситуація: з одного боку, економіка шукає майже 200 000 працівників (Статистичне управління Австрії), з іншого боку, більшість із них не наважується змінити роботу у розпал страшної інфляційної кризи. Відомий портал вакансій Stepstone проаналізував понад 20 000 даних про заробітну плату.

■ Середня. Середня заробітна плата всіх оголошених вакансій складає 49 609 євро на рік (брутто за повний робочий день, включаючи 13-ту та 14-ту зарплату та бонуси).

■ Найбільш високооплачувана робота. З поданих оголошень найбільше платять «директорам із програмного забезпечення»: 99 154 євро.

■ Найбільш високооплачувана галузь. У фармацевтичному секторі типова річна зарплата складає 60504 євро.

■ Найбільш високооплачуваний вік. Найвищий дохід очікується у віці від 61 до 65 років: 61 328 євро.

■ Найбільш оплачуване місто. За статистикою, найбільше заробляють у Брегенці: у середньому 54 620 євро на рік. З іншого боку, у Віннер-Нойдорфі заробітна плата у розмірі 49 454 євро найближча до середнього по Австрії.

■ Найбільш високооплачувана федеральна земля. Середня заробітна плата найвища у Відні: 52783 євро. Найменше (згідно з оголошеннями про вакансії) у Бургенланді: 44 837 євро.

■ Задоволеність зарплатою. Stepstone також досліджував те, скільки насправді хочуть отримувати люди. Більшість (34,5%) сказали: «Мені явно недоплачують» і вимагають збільшення на 300 євро на місяць. Тільки 4% кажуть, що заробляють «більш ніж достатньо!».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України