Авторські статті

Зарплата у ЗСУ: у Міноборони розповіли, хто в листопаді отримає 100 тисяч навіть поза районом бойових дій

Військовослужбовців ракетних військ, артилерії та протиповітряної оборони навіть без умови перебування в районі ведення бойових дій отримуватимуть зарплату у розмірі 100 тис. грн.

Також на одержання 100 тис. грн. можуть претендувати військові, які здійснюють розмінування у районах ведення бойових дій.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони України.

Бійцям, які воюють на передньому краї, виплачують також по 100 тис. грн. Це ж стосується військовослужбовців, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво), пов’язане із захистом Батьківщини, які перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сімей полонених і зниклих безвісти.

При цьому 50 тис. грн. можуть отримувати військові зі складу командування та штабів (у тому числі поза районами ведення бойових дій), які здійснюють управління частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії.

За виконання бойових завдань із розмінування поза районами ведення бойових дій захисники можуть отримувати 30 тис. грн. Поранені військовослужбовці, які перебувають у розпорядженні понад 2 місяці та за станом здоров’я, не мають можливості виконувати обов’язки військової служби за відповідними посадами, одержують додатково 20,1 тис. грн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України