Авторські статті

У цьому році Україна заробила на 89 млрд грн більше, ніж у попередньому

Згідно звіту Кабміну за 9 місяців до бюджету надійшло 675 мільярдів грн, що на 89 мільярдів більше, ніж у минулому році. Це означає, що країна Україна заробила більше на 89 мільярдів гривень. Важливо уточнити, що ці гроші наша країна не отримала в кредит, не подарував нам хтось, ці гроші ми заробили самі – від слюсаря Петровича і прибиральниці тітки Маші до менеджера з корпоративних продажів і президента країни. Люди не на «міхомайданах» фестивалили і не про «злочинну владу» просторікували по телевізору – українці гарували. І заробили. Про це у своєму блозі пише український блогер, журналіст Дмитро Вовнянко.

Він розповідає, що добре пам’ятає цю ситуацію на великих фірмах, де довелося раніше працювати, коли під Новий рік гендиректор урочисто повідомляв, що наша фірма за підсумками року заробила на стільки-то сотень тисяч більше, ніж у минулому році. Реакція співробітників завжди була різна. Хтось лише скептично кривився – бо добре знав, що особисто для нього це – ні про що. Особисто його зарплата від цього не зростала, а справи керівництва від нього були далекі. Хтось просто пропускав цю інформацію повз вуха, мовляв – все одне все керівництво витратить саме. Дмитро Вовнянко пише, що особисто він належав до тих, хто такої інформації щиро радів. Чому? Тому що – живемо і прогресуємо. Тому що не потрібно думати про пошук нової роботи, тому що додатково зароблені гроші, це ще один новий верстат, це розгорнутий новий виробничий ділянку, це новий сегмент продукції, що компанія буде випускати за проектом розробленим її працівниками, буде більше замовлень – буде і додатковий заробіток.

За словами блогера, на перший погляд може здатися, що він наївна людина. Дмитро Вовнянко пише, що, тим не менш, як-то його наївність привела його з заводського цеху в Запоріжжі в офіси кількох великих фірм у Києві, а звідти – до редакції всеукраїнського журналу і на презентацію власної книги. Зараз життям задоволений. Тому додаткові 89 мільярдів грн – це нова інфраструктура, це нові казарми для армії, це нові робочі місця, створені за рахунок бюджету, це ті ж підвищення зарплата для бюджетників. Країна заробляє – значитб країна прогресує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України