Священик з Тернополя звинуватив українських заробітчан в нелюбові до своїх дітей

Священик з Тернополя звинуватив українських заробітчан в тому, що вони люблять гроші, а не своїх дітей. Протоієрей Євген Заплетнюк з Тернополя облив брудом українських батьків-заробітчан, що перебувають за кордоном.

Він написав, що вони найбільше люблять гроші, а не своїх дітей.

Священик виклав у мережу свою альтернативну версію книжки Лариси Денисенко «Майя та її дві мами», де з іронією написав про сексуальні знущання над дітьми, випадкові сексуальні стосунки та інші хворобливі явища суспільства.

Раніше через книжку київської письменниці Лариси Денисенко «Майя і її мами» розгорівся справжній скандал. Організатори Форуму заявляли, що отримують погрози від ультраправих організацій.

Активісти націоналістичних організацій заявляли, що книжка суперечить традиційним цінностям українців.

Додамо, що книга «Майя та її мами» – це розповідь про різні типи сім’ї та толерантність до кожного. Останній абзац тексту – а це сім речень – присвячені мамам і татам із нетрадиційною орієнтацією.

У відповідь на скандал видавництво тимчасово зменшило ціну на паперову версію книжки, а електронний варіант з’явився у вільному доступі в інтернеті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. “Священик з Тернополя звинуватив українських заробітчан в тому, що вони [пі-пі-пі] гроші, а не своїх дітей.” – а (священник) любить щось інше крім грошей? )))) Про що він ноє взагалі? він в ті гроші втюханий до смерті)) з чого він взяв, що має право вякати про інших ?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh