Авторські статті

Зареєстровано петицію до Президента про скасування Малого Прикордонного Руху з Польщею

Зареєстровано петицію до Президента про скасування Малого Прикордонного Руху з Польщею
Зареєстровано петицію до Президента про скасування Малого Прикордонного Руху з Польщею

На сайті Президента України зареєстровано петицію про скасування Малого Прикордонного Руху з Польщею. На сторінці https://petition.president.gov.ua/petition/26071 ви можете підтримати Петицію.

Як повідомляється у тексті, заявник просить “розглянути можливість скасування угоди про малий прикордонний рух між Україною та Польщею у світлі останніх подій, що відбулись на кордоні у Львівській області. Наші громадяни своїми діям, а саме повною правовою необізнаністю, а також нехтуванням елементарних норм моралі, створюють абсолютно негативний імідж Україні, а також піддають сумніву наші з Вами європерспективи, лобізмом лише власних інтересів, нехтуючи загальнонаціональними.”

Нагадаємо, що після тимчасового припинення Угоди про Малий Прикордонний Рух громадяни України на території України блокували митні пункти (Рава-Руська, Устилуг). Хоча жодного відношення держава Україна до блокування Угоди немає. Угода була припинена поляками у зв’язку з проведенням самміту NATO та Днями молоді, на яких прибуде Папа у Краків. Відновити Угоди поляки обіцяють після 2 серпня.

Блокували митні пункти пропуску в основному через те, що тимчасове призупинення дії Угоди унеможливлювало власникам автомобілів з іноземною реєстраціюєю перетинати кордон. Не секрет, що багато таких авто перетинає кордон частіше п’яти днів, перевозячи контрабанду на територію Польщі.

Після призупинення дії Угоди станом на ранок 7 липня митні пункти пропуску з Республікою Польща згідно повідомлення Державної фіскальної служби пусті. Тому звичайні подорожуючі мають змогу з задоволенням перетнути кордон без черг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.