Авторські статті

Зараз відбувається окупація Криму

1. Аеропорт Бельбек. Заблоковано військовими підрозділами флоту РФ. Усередині аеропорту знаходяться військові та прикордонники України. Зовні – військові в камуфляжі і з зброєю без розпізнавальних знаків, але не приховують своєї приналежності. Аеропорт не працює. На зовнішньому периметрі пости МВС України. Збройного зіткнення поки немає.

2. Аеропорт Сімферополь. Близько 12 ночі група в цивільному, близько 100 осіб, що назвалася козацькою сотнею, подолавши огорожу на територію аеропорту вийшла на поле аеродрому.

Силами внутрішніх військ і міліції ці люди були відтіснені спочатку в будівлю аеропорту, а потім і зовсім за територію. Зброя не застосовувалося. Район аеропорту був покинутий «козаками» близько години ночі – занурилися на тентовані КамАЗи і поїхали.

Близько 1.30 ночі в будівлю аеропорту прибули на кількох вантажівках 119 військових з автоматичною зброєю в камуфляжі без розпізнавальних знаків. Увійшли в будівлю аеропорт, розмістилися в приміщенні ресторану. Не приховують своєї приналежності до збройних сил російської федерації. На запитання українських співробітників мвс “ви військові і не маєте право тут знаходиться” – відповідають коротко – не маємо інструкцій вести з вами переговори. Ситуація статична, зброю з обох сторін не застосовувалося. Російські військові статично спостерігають за роботою аеропорту, прямо не втручаючись.

Внутрішні війська і мвс України посилили наряди в районі аеропорту. Напруга наростає.
Протистояти регулярним військовим силам органи правопорядку не зможуть.

Те, що відбувається оцінюю, як збройне вторгнення І окупації. У ПОРУШЕННЯ ВСІХ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ І НОРМ. Це пряма провокація збройного кровопролиття на території суверенної держави.
Це вже не компетенція МВС. Це компетенція РНБО.
Поки ще немає прямого збройного зіткнення, повинні говорити дипломати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.