Зараз відбувається окупація Криму

1. Аеропорт Бельбек. Заблоковано військовими підрозділами флоту РФ. Усередині аеропорту знаходяться військові та прикордонники України. Зовні – військові в камуфляжі і з зброєю без розпізнавальних знаків, але не приховують своєї приналежності. Аеропорт не працює. На зовнішньому периметрі пости МВС України. Збройного зіткнення поки немає.

2. Аеропорт Сімферополь. Близько 12 ночі група в цивільному, близько 100 осіб, що назвалася козацькою сотнею, подолавши огорожу на територію аеропорту вийшла на поле аеродрому.

Силами внутрішніх військ і міліції ці люди були відтіснені спочатку в будівлю аеропорту, а потім і зовсім за територію. Зброя не застосовувалося. Район аеропорту був покинутий «козаками» близько години ночі – занурилися на тентовані КамАЗи і поїхали.

Близько 1.30 ночі в будівлю аеропорту прибули на кількох вантажівках 119 військових з автоматичною зброєю в камуфляжі без розпізнавальних знаків. Увійшли в будівлю аеропорт, розмістилися в приміщенні ресторану. Не приховують своєї приналежності до збройних сил російської федерації. На запитання українських співробітників мвс “ви військові і не маєте право тут знаходиться” – відповідають коротко – не маємо інструкцій вести з вами переговори. Ситуація статична, зброю з обох сторін не застосовувалося. Російські військові статично спостерігають за роботою аеропорту, прямо не втручаючись.

Внутрішні війська і мвс України посилили наряди в районі аеропорту. Напруга наростає.
Протистояти регулярним військовим силам органи правопорядку не зможуть.

Те, що відбувається оцінюю, як збройне вторгнення І окупації. У ПОРУШЕННЯ ВСІХ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ І НОРМ. Це пряма провокація збройного кровопролиття на території суверенної держави.
Це вже не компетенція МВС. Це компетенція РНБО.
Поки ще немає прямого збройного зіткнення, повинні говорити дипломати.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh