Авторські статті

Зараз найважливіше – усім разом зберегти територіяльну цілісність держави

“Диктаторський режим Януковича поборено, тому зараз необхідно взяти відповідальність за нову владу. Фракція “Свободи” увійшла в нову коаліцію, і ми готові до відповідальности. Звертаюся до усього українського народу, до всіх, хто прагне иншого життя, реальних, конкретних, рішучих і швидких змін: маєте так само разом із нами усіма поділяти відповідальність за розбудову нової, европейської, правової, справедливої держави.

Зараз найважливіше – бути усім разом, зберегти територіяльну цілісність держави, і найголовніше – аби була наша спільна віра, що тільки разом ми зможемо побудувати велику, могутню державу, де буде соціяльна солідарність і національна справедливість, державу, в якій кожен відчуватиме себе вільно, країну, де всі українці будуть господарями на своїй землі. Сподіваюся, саме таким буде новий уряд, який за підтримки людей зреалізує прагнення народу України”. Про це 27 лютого 2014 року, виступаючи у парламенті, заявив голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів наголосив, що українська нація завжди під час біди – чи то особистої, чи загальної – самоорганізовувалася і приходила на допомогу кожному. “Громада організовувалася, і всі разом не залишали в біді нікого, всі разом відбудовували дім чи розв’язували будь-яку проблему. Тому зараз, коли держава у складній економічній ситуації і ми стоїмо перед можливою загрозою військової інтервенції з боку Кремля, треба усім українцям об’єднуватися і розв’язувати проблему – відбудовувати країну. Нині живемо в державі, де було принижено національну гідність і гордість – усе це потрібно відродити, необхідно відродити справжній дух української держави. Це ми можемо зробити тільки через нашу спільну відповідальність.

Новий уряд має зайнятися очищенням влади – проведенням люстрації. Уряд повинен негайно сконтактувати з нашими західними партнерами-гарантами державної незалежности і територіяльної цілісности України, аби вберегти державу. Необхідно стабілізувати гривню, ухвалити закон про повернення вкрадених коштів і майна з-за кордону.

Якщо ми будемо мати підтримку людей і громада розумітиме, що треба підтримати цю нову владу, – ми дуже швидко зможемо змінити ситуацію в Українській державі. Якщо в нас такої підтримки не буде – новій владі доведеться дуже складно. Тому зараз найважливіше – бути усім разом, зберегти територіяльну цілісність держави, і найголовніше – аби була наша спільна віра, що тільки разом ми зможемо побудувати велику, могутню державу, де буде соціяльна солідарність і національна справедливість, державу, в якій кожен відчуватиме себе вільно, країну, де всі українці будуть господарями на своїй землі. Сподіваюся, саме таким буде новий уряд, який за підтримки людей зреалізує прагнення народу України”, – зазначив Олег Тягнибок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України