Авторські статтіНовини

Заради гарної пам’яті людині слід позбутися деяких генів

Вчені вважають першопричиною поганої пам’яті діяльність деяких генів, які створюють непотрібні нейронні зв’язки. Якщо ж позбутися від цих генів, то можна істотно підвищити здібності людини запам’ятовувати  інформацію.

Згідно з дослідженнями вчених, людський потенціал пам’яті, можна істотно збільшити, якщо позбутися від деяких генів, що формують надлишкові нейронні мережі, які перешкоджають процесу запам’ятовування інформації. Як відомо, активність окремих генів може бути різною і змінюватися залежно від активності людини, її роду діяльності, зовнішнього середовища, а також внутрішніх чинників. Формування ж пам’яті безпосередньо залежить від утворених в результаті наповнення організму білковими сполуками синапсів. У завдання білкових сполук входить підживлення такого роду нейронних зв’язків, а також виконання ролі провідника між клітинами. Цей процес супроводжується не тільки активацією окремо взятих генів, але і деактивацією.

Процес «відключення» деяких генів раніше вважався своєрідною константою, само собою зрозумілим фактом. Але, в ході останніх досліджень, вченим вдалося довести, що поряд з активацією, «відключення» деяких генів є не менш важливим процесом. В результаті експерименту на гризунах, вченим вдалося довести, що пам’ять багато в чому формується саме завдяки такому природному «перемикачу» генів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.