Авторські статті

«Запустимо ГТС України в космос, Маск позаздрить»: Журналіст прокоментував заяву Вітренко

Журналіст В’ячеслав Чечило прокоментував заяву виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка. Як інформує Голос українською, на своїй сторінці в Facebook Чечило зазначив, що в ГТС України закачають водень, якщо не вдасться укласти новий контракт з Росією на транзит газу.

«У разі, якщо РФ і Україна не домовляться про новий контракт на транзит російського газу через ГТС України, в ГТС можуть закачати водень. Про це заявив виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко. Так що в разі чого зможемо запустити ГТС в космос. Як тобі таке, Ілон Маск?», – написав журналіст. Читачі прокоментували його ідую. За словами одного з користувачів, краще відразу запустити в космос весь Кабінет міністрів у повному складі.

«А де вони візьмуть таку кількість водню?», «Краще сірководень», «Споживачі зі Словаччини будуть дуже задоволені», «Я, звичайно, звик, що живу в дурдомі, але кожні спалаху все яскравіше та яскравіше», «Через яку Панаму смороду цей водень будуть закуповувати, вже відомо?», «Люди хоч щось пропонують, а вам аби критикувати!», «З домішкою кисню (близько 21%) та інертних газів (приблизно 1%). І премію собі відразу виписати», – написали коментатори.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України