Авторські статтіТехно

Запуск індійського місячного апарату перенесено на жовтень

Фахівці ІSRO (індійської організації з дослідження космосу) планували запустити на Місяць космічного апарату «Чандраян-2», згідно з графіком він повинний був відбутися 23 квітня. Тепер же керівництво організації повідомило, що запуск зонда переноситися на початок жовтня поточного року.

Голова ІSRO К. Сіван розповів, що така необхідність виникла через те, що випробування космічного апарату триватимуть ще не менше 20 днів, що не дає можливості провести його запуск згідно з графіком. Тепер же місія перенесена на жовтень. Раніше запустити зонд на Місяць немає можливості через затемненя, які завадять роботі апарату.

Фахівці розповіли, що для проведення запланованих робіт на Місяці потрібен повний місячний день, який за земними мірками становить 14 діб. Затемнення ж скоротять цей термін і не дадуть виконати всі необхідні роботи.

Нагадаємо, що раніше індійське керівництво заявляло про намір вивести на орбіту Землі двох супутників і міжпланетну станцію «Чандраян-2», яка продовжить програму, розпочату апаратом «Чандраян-1», запущений ще в жовтні 2008 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.