В Італії відбудеться благодійна українська вечірка

Сюжет музично- хореографічного дійства Асоціації “Україна разом” та фольклорної групи “Перевесло” надиханий творами класиків української літератури.

Асоціація “Україна разом” та фольклорна група “Перевесло” м. Падова з нагоди п’ятої річниці від заснування та у рамках заходу ” Чотири дні для України”, організованого українськім почесним консульством у Трівенето, представляють фолькшоу “Золоті черевички”.

Сюжет музично- хореографічного дійства надиханий творами класиків української літератури, народними легендами та сплітається з сучасними персонажами у теперішньому часі. За сюжетом спектаклю італіці, що зібралися у подорож Україною, випадково попадають на сцену театру, де відбувається концерт української групи та звертаються за допомогою до учасників спектаклю. Танцювальний гурт “Перевесло” разом з ведучими концерту, за участю циганського табору та персонажів літературних українських творів, допомагають здійснити віртуальну подорож різними регіонами України. Під час цієї подорожі італійські друзі знайомляться з культурними особливостями України, зароджується цікава love story , інтриги, пошуки загублених черевичок для майбутньої нареченої та звичайно що все закінчується щасливо!

У фольклорному шоу беруть участь італійські та українські актори аматори. Дійство складається з восьми хореографічних постановок українського народного та характерного танцю у виконанні танцювального гурту “Перевесло”.
Гості програми: танцюристи аргентинського танго Джованні Граціузо та Лючія Сантінелло (школа “Культура танго” Падова), музичний гурт “Алмакантіка” (піцціка, тарантелла, тамбурьята), дитяча хореографічна група української школи “Сан Марко” з міста Венеція.

Спектакль організовано з благодійною метою. Виручені кошти підуть на користь онкохворих українських дітей, що знаходяться на лікуванні в Італії через посередництво асоціації “Лайфлайн Італія онлус”.

Місце проведення : Padova, via E.Scrovegni 30. L.A.S.Modigliani
Дата: 22 квітня 2017 року
Час проведення: 20.00-22.00

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh