Авторські статтіДіаспора

В Італії відбудеться благодійна українська вечірка

Сюжет музично- хореографічного дійства Асоціації “Україна разом” та фольклорної групи “Перевесло” надиханий творами класиків української літератури.

Асоціація “Україна разом” та фольклорна група “Перевесло” м. Падова з нагоди п’ятої річниці від заснування та у рамках заходу ” Чотири дні для України”, організованого українськім почесним консульством у Трівенето, представляють фолькшоу “Золоті черевички”.

Сюжет музично- хореографічного дійства надиханий творами класиків української літератури, народними легендами та сплітається з сучасними персонажами у теперішньому часі. За сюжетом спектаклю італіці, що зібралися у подорож Україною, випадково попадають на сцену театру, де відбувається концерт української групи та звертаються за допомогою до учасників спектаклю. Танцювальний гурт “Перевесло” разом з ведучими концерту, за участю циганського табору та персонажів літературних українських творів, допомагають здійснити віртуальну подорож різними регіонами України. Під час цієї подорожі італійські друзі знайомляться з культурними особливостями України, зароджується цікава love story , інтриги, пошуки загублених черевичок для майбутньої нареченої та звичайно що все закінчується щасливо!

У фольклорному шоу беруть участь італійські та українські актори аматори. Дійство складається з восьми хореографічних постановок українського народного та характерного танцю у виконанні танцювального гурту “Перевесло”.
Гості програми: танцюристи аргентинського танго Джованні Граціузо та Лючія Сантінелло (школа “Культура танго” Падова), музичний гурт “Алмакантіка” (піцціка, тарантелла, тамбурьята), дитяча хореографічна група української школи “Сан Марко” з міста Венеція.

Спектакль організовано з благодійною метою. Виручені кошти підуть на користь онкохворих українських дітей, що знаходяться на лікуванні в Італії через посередництво асоціації “Лайфлайн Італія онлус”.

Місце проведення : Padova, via E.Scrovegni 30. L.A.S.Modigliani
Дата: 22 квітня 2017 року
Час проведення: 20.00-22.00

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.