Авторські статтіДіаспора

В італійському Тоді відбудеться український фестиваль

Тоді, історичне італійське місто регіону Умбрії, 21 жовтня наповниться українською мовою та розцвіте вишиванками.

Тут відбудеться «ФестивальУкраїна» – культурний захід високого рівня, що представить історію, культуру, політику та сьогодення нашої Батьківщині устами високоінтелектуальних гостей та представників української діаспори.

Гостями Фестивалю буде Оксана Пахльовська, доцент української мови та літератури римського університету “La Sapienza” Федеріго Арджентьєрі, доцента міжародних відносин американського університету «John Cabot University» у Римі, інші італійські та українські інтелектуали та політики.

Головною подією Фестивалю стане презентація книги Массіміліано Ді Паскуале в якій від «А» до «Z» розкриває різні теми, які допомагають краще зрозуміти Україну, її історію, літературу, геополітику тощо. У книзі є розділ про Мазепу, про демонізованого московською пропагандою Бандеру, про Тараса Шевченка. Письменник і журналіст також розвінчує необ’єктивне висвітлення конфлікту в Україні італійськими ЗМІ.

Крім того, на гостей фестивалю чекає виставка українського мистецтва, українська кухня та забава на центральній площі старовинного міста.

Запрошуємо на Український Фестиваль у Тоді, що у провінції Перуджі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.