Здоров'я

У МОЗ запросили бізнес, волонтерів та благодійників долучитися до збору допомоги для українських лікарень

З початку широкомасштабного вторгнення українці вже неодноразово демонстрували, як можуть мобілізуватися та збирати допомогу тим, хто цього потребує. У той час, як загарбник нахабно обстрілює українські міста і села, завдає шкоди цивільному населенню, наші медики невпинно продовжують рятувати життя кожного українця.

Наші лікарні цілодобово надають медичну допомогу українцям, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації. Однак, у цей непростий час, заклади охорони здоров’я теж потребують підтримки.

За останні два тижні ми вже отримали численну допомогу від наших міжнародних та українських партнерів. Міністерство охорони здоров’я дякує всім, хто протягнув руку допомоги українській медичній системі та посприяв забезпеченню лікарень необхідними медикаментами й витратними матеріалами.

МОЗ щодня отримує десятки звернень від тих, хто бажає допомогти нашим медичним закладам, в яких щодня героїчно рятують сотні життів.

Кожен, хто бажає долучитися до забезпечення лікарень медикаментами та необхідними матеріалами, може заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/bAHiUuPQMcy4t3Dw6 

Подолати агресора ми зможемо тільки спільними зусиллями.

Майбутнє світу в наших руках! Нас не здолати! Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України