Новини

Заправка картриджів

bez-nazvanyjaЗаправка картриджів – це реальна можливість в рази зменшити вартість друку. Судіть самі: заправка більшості лазерних картриджів обходиться в 5-10 разів дешевше від покупки нового оригінального картриджа. При цьому ресурс заправленого картриджа залишається таким же, як і у нового покупного. А завдяки використанню тонерів високої якості і залученню до роботи тільки кваліфікованих фахівців  заправка картриджів ніяк не вплине на роботу техніки, замовити запрвку можна у розділі: Заправь скорее картридж здесь і також отримати кваліфіковану консультацію від професіоналів свого діла.

Ми вже звикли, що принтер, факс, копіювальний апарат готові працювати в будь-який час, без відпустки і вихідних. Але, щоб техніка була дійсно надійним помічником, вона вимагає своєчасного обслуговування, такого як: заправка картриджів, ремонт, чистка і так далі. Якщо не проводити необхідне обслуговування, то техніка, з надійного помічника перетворитися в купу непотрібного мотлоху. Через зупинку обладнання може значно постраждати діяльність офісу. Уявіть, як може відбитися на майбутньому компанії вчасно не отримане важливе факсимільне повідомлення, або, через непрацездатність принтера, ще не підготовлені вчасно документи. При виникненні подібної неприємної ситуації, відразу стає зрозумілою важливість техніки в роботі офісу. Тому не варто допускати, щоб несвоєчасна заправка картриджів негативно позначилася на майбутньому бізнесу.

Фахівці сервісного центру- здійснюють виїзд по Києву і можуть виконати всю роботу прямо у Вас вдома або в офісі. Час виконання робіт – 15-20 хвилин на заправку одного картриджа. При цьому Ви отримуєте не тільки повністю заправлений картридж, але і консультацію кваліфікованого фахівця. Заправка картриджів не вимагає ніякого додаткового обладнання, все що потрібно майстру – вільний стіл.
Заправка картриджів з гарантією якості

Завдяки використанню для заправки картріджів тільки якісних витратних матеріалів і залученню до роботи тільки висококваліфікованих фахівців можна гарантувати високу якість друку і стабільну роботу вашого друкувального пристрою навіть після багаторазових заправок. При цьому головною умовою довголіття вашого принтера, копіра або багатофункціонального пристрою є своєчасна заміна зношених деталей і акуратне поводження.

Чи можна заправити кольоровий картридж

Заправка кольорових лазерних картриджів нічим не відрізняється від заправки чорно-білих. Єдиною важливою умовою є високі вимоги до якості кольорового тонера. Саме тому ми використовуємо для заправки кольорових картриджів тільки перевірений тонер від  виробників, які добре себе зарекомендували під час перезаправок і використання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України