Економіка

Запорізький автомобілебудівний завод розпочав виробництво нової моделі шкільних автобусів

Запорізький автомобілебудівний завод, що входить в структуру Української Автомобільної Корпорації, почав виробництво нового автобуса. Відтепер, українським закладам середньої освіти доступна модифікація автобуса малого класу «Шкільний».

Передає AUTO-Consulting.

Український виробник автобусної техніки, Запорізький автомобілебудівний завод, виводить на ринок нову модель автобуса, яка зможе задовольнити потреби українських шкіл з перевезення учнів і супроводжуючих осіб. Новинка від ЗАЗу, автобус малого класу з заводським індексом ЗАЗ А08А2В, є модифікацією, яка повною мірою відповідає вимогам, що пред’являються перед технікою такого типу.

Шкільний автобус розроблений на базі моделі приміського автобуса ЗАЗ А08, який встиг успішно себе зарекомендувати як на українському, так і на польському ринку автоперевезень. Завдяки конструктивним рішенням, а також технічній складовій, нова модель здатна забезпечити комфортне перевезення пасажирів і відповідає всім вимогам стандарту ДСТУ 7013: 2009.

Автобус з габаритними розмірами 7760х2420х3050 мм (Д/Ш/В), зручний в експлуатації, оснащений дизельним 4-циліндровим двигуном Weichai (WP3NQ140E50) обсягом 3 літри і потужністю 135 к.с. з турбонаддувом, відповідає екологічному стандарту Євро-5 і агрегатується п’ятиступінчастою механічною коробкою перемикання передач. Салон розрахований на перевезення виключно пасажирів, що сидять, і обладнаний пасажирськими сидіннями, призначених для школярів молодших, середніх і старших класів, а також місцями для супроводжуючих осіб. Загальна ж кількість місць дозволяє перевозити 30 осіб.

Пасажирські сидіння, призначені для школярів молодших, середніх і старших класів, обладнані двоточковими інерційними ременями безпеки, з підлокітниками. Сидіння для школярів молодших класів розташовані в передній частині автобуса перед сидіннями для школярів середніх і старших класів.

У салоні є два місця для супроводжуючих осіб, які обладнані триточковими інерційними ременями безпеки, з підлокітниками. Одне з них розташоване в передній частині пасажирського салону, а друге — в задній частині. Розташування сидінь дозволяє супроводжуючим особам здійснювати нагляд за школярами під час руху автобуса.

Під сидіннями для школярів розташовані сітки для шкільних портфелів (ранців, рюкзаків і т.д.), при цьому для ніг пасажирів залишається достатньо місця. Додаткові місця для ранців також в передній частині салону.

В якості стандартного обладнання встановлено автономний обігрівач, а у якості опції доступний кондиціонер салону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh