ЄС|NATO

Захід стоїть за крок від відправки солдатів в Україну: Орбан розкрив позицію Угорщини

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на переважання в Європі войовничих настроїв

Як заявив Орбан, країни Заходу стоять за один крок від того, щоб відправити в Україну своїх солдатів

“У Брюсселі сьогодні існує провоєнна більшість. У Європі панують настрої війни, і в політиці домінує логіка війни. Я бачу підготовку до війни з усіх боків. Європейські лідери вже втягнуті у війну, вони бачать війну як свою війну і ведуть її як свою війну”, – написав Орбан.

Він уточнив, що Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг хоче створити місію НАТО-Україна, а Євросоюз накладає все більше санкцій на Росію, що також свідчить про підготовку Європи до війни. Тим паче, що ЄС уже надав, за його словами, військової допомоги Україні на майже сотню мільярдів доларів.

“Ми за один крок від того, щоб Захід відправив солдатів в Україну. Це військовий вихор, який може затягнути Європу в прірву. Брюссель грає з вогнем. Те, що він робить – це акт спокуси”, – зазначив Орбан.

Прем’єр-міністр Угорщини наголосив, що угорці мають триматися подалі від цієї війни.

“Це не наша війна. Ми не хочемо війни, і ми не хочемо, щоб Угорщина знову стала іграшкою великих держав. Тому ми повинні відстоювати мир – удома, у Брюсселі, у Вашингтоні, в ООН і в НАТО”, – заявив Орбан.

Нагадаємо, єдиним європейський главою держави, який привітав Путіна з “обранням” на п’ятий термін, став прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Він надіслав диктатору лист із привітанням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України