ЄС|NATO

Заможні росіяни виїжджають з Росії

Серед моїх чудових підмосковних сусідів – три будинки вже виставлено на продаж, сім’ї згортають свої справи в Росії і виїжджають з країни хто куди. І це тільки початок …
Ціни на котеджі в Підмосков’ї нині привабливі, але не критичні, як кілька років тому. І що найцікавіше, продажу котеджів середньої цінової категорії в Підмосков’ї виросли і будуть ще рости. Попит же на Підмосковну нерухомість навіть за привабливою ціною – мінімальний. Будинки виставляють на продаж, але їх ніхто не купує.

Таке відчуття, що всі “ситі і задоволені” під шумок позбавляються від свого  житла і мосово виїжджають в спокійну недорогу Європу. Всьому виною – наступальна семимильними кроками криза економіки в країні.

З початку цього чудового року долар подорожчав до рубля на 40,22%, а євро поки ще на 27,48%. І це не межа. Економічна та політична нестабільність в країні, а також новий порядок розрахунку податку на майно фізичних осіб – призвело до того, що господарі особняків і дач Підмосков’я розпродають свою нерухомість, і виїжджають з країни.

Якщо ситуація невизначеності затягнеться – то з Підмосков’я виїдуть так і не ставши у Росії середнім класом свідомі і адекватні люди. І ми отримаємо  “Підмосковне гетто” з мертвими котеджами і будинками, в яких будуть жити цигани та інші молоді красиві.

Такі справи.

novikovski

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України