Заможні росіяни виїжджають з Росії

Серед моїх чудових підмосковних сусідів – три будинки вже виставлено на продаж, сім’ї згортають свої справи в Росії і виїжджають з країни хто куди. І це тільки початок …
Ціни на котеджі в Підмосков’ї нині привабливі, але не критичні, як кілька років тому. І що найцікавіше, продажу котеджів середньої цінової категорії в Підмосков’ї виросли і будуть ще рости. Попит же на Підмосковну нерухомість навіть за привабливою ціною – мінімальний. Будинки виставляють на продаж, але їх ніхто не купує.

Таке відчуття, що всі “ситі і задоволені” під шумок позбавляються від свого  житла і мосово виїжджають в спокійну недорогу Європу. Всьому виною – наступальна семимильними кроками криза економіки в країні.

З початку цього чудового року долар подорожчав до рубля на 40,22%, а євро поки ще на 27,48%. І це не межа. Економічна та політична нестабільність в країні, а також новий порядок розрахунку податку на майно фізичних осіб – призвело до того, що господарі особняків і дач Підмосков’я розпродають свою нерухомість, і виїжджають з країни.

Якщо ситуація невизначеності затягнеться – то з Підмосков’я виїдуть так і не ставши у Росії середнім класом свідомі і адекватні люди. І ми отримаємо  “Підмосковне гетто” з мертвими котеджами і будинками, в яких будуть жити цигани та інші молоді красиві.

Такі справи.

novikovski

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh