Економіка

Замовлення від держпідприємств повинні максимально отримувати вітчизняні виробники – Мінекономіки

Підтримка національного виробника є питанням забезпечення економічної стабільності та воєнної безпеки країни.

Про це зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко під час наради з представниками підприємств енергосектору, виробниками енергообладнання та машинобудування.

“Підтримка вітчизняного бізнесу є пріоритетом для Уряду. Український бізнес забезпечує макроекономічну стабільність і нашу армію. Половина бюджетних видатків країни фінансується завдяки роботі вітчизняних підприємств, які сплачують податки. І ми маємо їх підтримувати та стимулювати їх розвиток. Українські компанії та українські споживачі, купуючи продукцію вітчизняного виробництва, інвестують в зростання національного бізнесу та його конкурентоспроможності. Заклик “Купуй вироблене в Україні” повинен бути не гаслом, а практикою”, – зазначила Юлія Свириденко.

Вона наголосила: замовлення від держпідприємств повинні максимально отримувати вітчизняні виробники, особливо зараз, під час війни. Та закликала великих державних замовників заздалегідь оприлюднювати плани закупівель, щоб бізнес мав можливість підготуватись та запропонувати свою продукцію для повного задоволення їх потреб.

За словами Юлії Свириденко, Мінекономіки зі свого боку також готове підтримувати вітчизняний бізнес, зокрема, через надання йому доступу до фінансових ресурсів, спрощення регуляторного середовища.

Так повідомляється, що міністерство готує зміни до програми “Доступні кредити 5-7-9%”, модернізуючи її під потреби переробних підприємств, які зможуть отримувати більше кредитних коштів на довший термін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України