Новини

Замовлення ліків в інтернет-аптеці 24/7

Люди хворіють, тому постійно потребують придбанні лікарських препаратів. Щоб не допустити гострих вірусних і бактеріальних інфекцій, інфекційних заражень, передачі інфекції від людини до людини, необхідно зміцнювати імунітет. Для цього можна використовувати аптечні засоби, наприклад,

 • імуномодулятори,
 • вітаміни,
 • трав’яні збори.

Як зробити замовлення?

На сайті інтернет-аптеки зазначено, що лікарські засоби можна замовити через інтернет, зайшовши на сайт організації торгівлі https://zdravica.ua. Тут же зазначено, що товар пропонується оформити цілодобово, незважаючи на час доби.
За фактом, клієнт інтернет-аптеки може залишити замовлення на обраний препарат або вітаміни і вдень, і вночі. Однак, заявка клієнта буде оброблена виключно в робочі години з 8:00 ранку до 18:00 щодня без вихідних і святкових днів. Замовлення фіксується на сайті, заявку обробляють штатні менеджери аптеки.
Що можна замовити в інтернет-аптеці?Сьогодні асортимент віртуальної аптеки настільки широкий і різноманітний, що у покупця є прекрасна можливість замовити:

 • практично будь-яку фармакологічну групу,
 • вітаміни,
 • БАДи,
 • супутні медичні товари,
 • мед. техніку.

Наприклад, коли замовнику потрібні лікарські засоби, він повинен вибрати з каталогу товарів розділ «лікарські препарати». У розділі відкриється маса підрозділів, наприклад,

 1. Протизастудні ліки,
 2. кошти від діабету,
 3. ліки для шлунка,
 4. препарати для кишечника,
 5. препарати від паразитів,
 6. протимікробні препарати і так далі.

Кожен підрозділ також поділяється на категорії.

Отже, в підкатегорії «протизастудні засоби» можна вибрати засіб від нежитю, противірусні препарати, ліки від кашлю або від болю в горлі, жарознижуючі препарати. У підкатегорії «препарати для стоматології» пропонується лікарські засоби від пародонтозу, місцеві анестетики, які використовуються в стоматологічній практиці, кошти для дітей, які використовуються при прорізуванні зубів.

Покупець повинен керуватися з необхідністю. Наприклад, якщо лікар прописав лікарські засоби для лікування болю, можна звернутися в інтернет-аптеку, відкрити розділ «лікарські препарати», підрозділ «знеболюючі препарати» і тут вибрати ліки від головного болю, спазмолітики і анальгетики. Точно також вибір робиться і інших препаратів, яких на сайті в інтернет-аптеки безліч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України