Замовлення ліків в інтернет-аптеці 24/7

Люди хворіють, тому постійно потребують придбанні лікарських препаратів. Щоб не допустити гострих вірусних і бактеріальних інфекцій, інфекційних заражень, передачі інфекції від людини до людини, необхідно зміцнювати імунітет. Для цього можна використовувати аптечні засоби, наприклад,

 • імуномодулятори,
 • вітаміни,
 • трав’яні збори.

Як зробити замовлення?

На сайті інтернет-аптеки зазначено, що лікарські засоби можна замовити через інтернет, зайшовши на сайт організації торгівлі https://zdravica.ua. Тут же зазначено, що товар пропонується оформити цілодобово, незважаючи на час доби.
За фактом, клієнт інтернет-аптеки може залишити замовлення на обраний препарат або вітаміни і вдень, і вночі. Однак, заявка клієнта буде оброблена виключно в робочі години з 8:00 ранку до 18:00 щодня без вихідних і святкових днів. Замовлення фіксується на сайті, заявку обробляють штатні менеджери аптеки.
Що можна замовити в інтернет-аптеці?Сьогодні асортимент віртуальної аптеки настільки широкий і різноманітний, що у покупця є прекрасна можливість замовити:

 • практично будь-яку фармакологічну групу,
 • вітаміни,
 • БАДи,
 • супутні медичні товари,
 • мед. техніку.

Наприклад, коли замовнику потрібні лікарські засоби, він повинен вибрати з каталогу товарів розділ «лікарські препарати». У розділі відкриється маса підрозділів, наприклад,

 1. Протизастудні ліки,
 2. кошти від діабету,
 3. ліки для шлунка,
 4. препарати для кишечника,
 5. препарати від паразитів,
 6. протимікробні препарати і так далі.

Кожен підрозділ також поділяється на категорії.

Отже, в підкатегорії «протизастудні засоби» можна вибрати засіб від нежитю, противірусні препарати, ліки від кашлю або від болю в горлі, жарознижуючі препарати. У підкатегорії «препарати для стоматології» пропонується лікарські засоби від пародонтозу, місцеві анестетики, які використовуються в стоматологічній практиці, кошти для дітей, які використовуються при прорізуванні зубів.

Покупець повинен керуватися з необхідністю. Наприклад, якщо лікар прописав лікарські засоби для лікування болю, можна звернутися в інтернет-аптеку, відкрити розділ «лікарські препарати», підрозділ «знеболюючі препарати» і тут вибрати ліки від головного болю, спазмолітики і анальгетики. Точно також вибір робиться і інших препаратів, яких на сайті в інтернет-аптеки безліч.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh