Авторські статті

Блогер за допомогою прапора України поставив російських туристів на місце

“Замовкли, посиніли, неначе їжака ковтнули”: Блогер за допомогою прапора України поставив російських туристів на місце

Чоловік і жінка, які спілкувалися російською мовою, явно виявляли свою нелюбов до України.

Блогер Борис Немировський, відомий під псевдонімом Дід Панас, поставив на місце російських туристів за допомогою прапора України. Історію про це сам Немировський опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook,

За його словами, інцидент стався тоді, коли він летів до Берліна. До нього підсіли чоловік і жінка, які спілкувалися російською мовою і явно виявляли свою нелюбов до України.

“Сіли біля мене двоє – здоровенький чоловік та така собі його кобіточка, та й заходилися між собою російською розмовляти. Ну, я мовчу – чого мені, не вухан ж їм відгризати… Аж прислухаюся – а вони про те розмову ведуть, що ото, мовляв, “ось їм аткроют бєзвіз, фсє ані сюди ломануццо, будуть тут пріслугой жопи витірать бабок. А ми хоч з візой, зате як бєлиє люді атдихать єздім”, – написав блогер.

Почувши їхні розмови, Немировський почепив на светр український прапор. Після цього туристи “замовкли, посиніли, неначе їжака ковтнули”. “І кобітка нервово так (вона всередині біля мене всілася) від мене відсувається, а оте одоробло вчепилося в стюардесу та намагається їй пояснити, що “ві вонт ета… туди… зіс плейсіз…”. Я пояснюю стюардесі німецькою, що люди бажають від мене відсісти на вільні місця. Стюардеса німецької не знає (літак Ryan Air), повторюю англійською. Їх відсаджують. Бєлиє люді, нєнуашо…” – написав блогер. “А в мене – вільний ряд. Як і бажав. “Вот шо крєст животворящий дєлаєт!” – додав Немировський.

Історія розсмішила користвачів соцмережі. У своїх коментарх вони жартома назвали прапор “животворящим”, а також розповіли подібні історії, що сталися з ними під час подорожей.

“Замовкли, посиніли, неначе їжака ковтнули”: Блогер за допомогою прапора України поставив російських туристів на місце

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України