В Австрії хочуть стимулювати внутрішній туризм, щоб зберегти від банкрутства готелі та ресторани

В доповнення до «надзвичайної допомоги» в розмірі 38 млрд. євро для боротьби з кризою, викликаним пандемією століття уряд Австрії тепер також розробляє середньострокові заходи для протидії економічної рецесії.

Канцлер Курц оголосив про три конкретні цілі уряду: податкові пільги для працюючих, економічну допомога для підтримки або створення робочих місць, а також інвестиції в захист клімату, оцифровку і регіоналізацію.

В ході дискусії про те, що всі герої кризи повинні отримати «коронавірусну тисячу», як того вимагає ÖGB, з’явилася ідея іншого рішення — видача ваучерів на готелі та ресторани. Такі заходи можуть стимулювати туризм, а отже і економіку.

Як вже відомо, місцеві готелі знову відкриються 29 травня і все вказує на те, що в цьому році в країні, ймовірно, не буде багато іноземних туристів. В Австрії очевидна масова залежність від німецьких відпочиваючих. За даними Статистичного управління Австрії, вони забронювали 37,4 відсотка 79 мільйонів ночівель. Таким чином, одні німецькі і місцеві відпочиваючі забезпечували добрі дві третини бізнесу в готелях, пансіонатах і квартирах для відпочинку. Третина, що залишилася, розподілена між багатьма іншими країнами.

Такими чином, щоб підтримати готелі і врятувати їх від банкрутства, уряд тепер хоче стимулювати внутрішній туризм. В даний час розглядається питання про поширення путівок на вітчизняні готелі. Проте до цих пір неясно, якого розміру будуть ці ваучери і хто повинен їх отримати. Можливо, що всі «герої кризи» будуть винагороджені. Це зачіпає всіх людей, які повинні були продовжувати працювати і тому зазнали більшого ризику.

«В даний час до нас надходить багато ідей. Тепер їх необхідно проаналізувати і оцінити. Потім будуть реалізовані кращі ідеї», — розповіли в урядових колах. Великий пакет «Comeback für Österreich» заходів буде уявлень федеральним урядом Австрії в явились в місті у.

За матеріалами:www.oe24.at
Фото:© Fotomontage: oe24

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh