Новини з Австрії

В Австрії хочуть стимулювати внутрішній туризм, щоб зберегти від банкрутства готелі та ресторани

В доповнення до «надзвичайної допомоги» в розмірі 38 млрд. євро для боротьби з кризою, викликаним пандемією століття уряд Австрії тепер також розробляє середньострокові заходи для протидії економічної рецесії.

Канцлер Курц оголосив про три конкретні цілі уряду: податкові пільги для працюючих, економічну допомога для підтримки або створення робочих місць, а також інвестиції в захист клімату, оцифровку і регіоналізацію.

В ході дискусії про те, що всі герої кризи повинні отримати «коронавірусну тисячу», як того вимагає ÖGB, з’явилася ідея іншого рішення — видача ваучерів на готелі та ресторани. Такі заходи можуть стимулювати туризм, а отже і економіку.

Як вже відомо, місцеві готелі знову відкриються 29 травня і все вказує на те, що в цьому році в країні, ймовірно, не буде багато іноземних туристів. В Австрії очевидна масова залежність від німецьких відпочиваючих. За даними Статистичного управління Австрії, вони забронювали 37,4 відсотка 79 мільйонів ночівель. Таким чином, одні німецькі і місцеві відпочиваючі забезпечували добрі дві третини бізнесу в готелях, пансіонатах і квартирах для відпочинку. Третина, що залишилася, розподілена між багатьма іншими країнами.

Такими чином, щоб підтримати готелі і врятувати їх від банкрутства, уряд тепер хоче стимулювати внутрішній туризм. В даний час розглядається питання про поширення путівок на вітчизняні готелі. Проте до цих пір неясно, якого розміру будуть ці ваучери і хто повинен їх отримати. Можливо, що всі «герої кризи» будуть винагороджені. Це зачіпає всіх людей, які повинні були продовжувати працювати і тому зазнали більшого ризику.

«В даний час до нас надходить багато ідей. Тепер їх необхідно проаналізувати і оцінити. Потім будуть реалізовані кращі ідеї», — розповіли в урядових колах. Великий пакет «Comeback für Österreich» заходів буде уявлень федеральним урядом Австрії в явились в місті у.

За матеріалами:www.oe24.at
Фото:© Fotomontage: oe24

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України